Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Radwan po zabójstwie Alka dowie się, że to syn kochanka Aśki był celem porywaczy – ZDJĘCIA

2023-06-18 22:27

W pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach policja odnajdzie ciało Alka (Szymon Wróblewski), który zginie po dramatycznej walce z Krzyśkiem (Mateusz Damięcki). Radwan zabije porywacza Kubusia (Wiktor Trojan) i ucieknie z miejsca zdarzenia wraz z nieprzytomnym synkiem. W pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej w Leśnej Górze na ginekologa już będzie czekać policjantka Bogna (Dagmara Bąk), ale Krzysiek do niczego się nie przyzna. Oczywiście, Mróz wyczuje, że Radwan nie jest z nią szczery i postanowi go sprowokować. Policjantka przyzna, że Jacek (Mateusz Rusin) doskonale wiedział o porwaniu, gdyż to jego syn miał zostać celem porywaczy i wtedy wszystko się zmieni! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Radwan dowie się, że Jacek Marcinkowski go oszukał w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach! To nie Kuba, a Patryk, był celem porywaczy

W pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Krzysiek przywiezie nieprzytomnego i odurzonego lekami Kubusia do Leśnej Górze. Uratowanym synkiem Radwana od razu zajmie się Marcin Molenda (Filip Bobek), ale nie będzie miał on dla rodziców chłopca dobrych wieści. Kubuś będzie posiniaczony, a w wyniku uderzenia i przetrzymywania w złych warunkach nabawi się odmy płuc i niestety szybko dojdzie do sepsy. Gdy lekarze zaczną walczyć o życie chłopca, to w Leśnej Górze zjawi się policjantka Bogna, która po zawiadomieniu Aśki (Monika Kaleńska) zajmowała się sprawą porwania. Oczywiście, Mróz w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej urządzi Radwanowi przesłuchanie, ale Krzysiek nie dość, że do niczego się nie przyzna, to jeszcze nie będzie z nią szczery! Ale Bogna szybko wyczuje fałsz i postanowi go przechytrzyć!

W pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach jak podaje swiatseriali.interia.pl Radwan ani słowem nie zająknie się o Alku i będzie twierdził, że kontaktował się jedynie z Żanetą (Oliwia Adamowicz). Tyle tylko, że Mróz dostrzeże obrażenia na jego twarzy i domyśli się, że kłamie, dlatego postanowi go podejść!

- Gdzie jest ubranie Kuby - spodnie, kurtka? Chciałabym je przejrzeć - zagai go Bogna.

- W szpitalnym depozycie. Kurtki nie miał - przyzna Krzysiek.

- Pomyśleć, że wszystko przez to, że chłopcy zamienili się kurtkami... - rzuci Mróz, czym szybko osiągnie swój cel, gdyż jej słowa w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej aż zbulwersują Radwanem - Co?!

Wtedy w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Krzysiek zda sobie sprawę, że Jacek go okłamał! Radwan zrozumie, że Marcinkowski dał mu pieniądze na okup tylko po to, aby zagłuszyć swoje wyrzuty sumienia, gdyż ani słowem nie przyznał się, że porywaczom chodziło właśnie o jego dziecko, ale w wyniku podmiany kurtek doszło do straszliwej pomyłki! A Mróz wszystko dostrzeże i postanowi ciągnąć dalej, aby Krzysiek w końcu się przyznał!

- Gdzie pana przyjaciel, pan Jacek? - zapyta policjantka.

- Nie wiem, gdzie jest. To nie jest mój przyjaciel - przyzna zdenerwowany.

- Rozumiem. Gdyby nie ukrył tego, że chcieli porwać jego dziecko, być może sprawy potoczyłyby się inaczej - stwierdzi Bogna, czym już wyprowadzi Krzyśka z równowagi.

W tym momencie w pierwszym 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Radwan zdecyduje się zakończyć przesłuchanie, gdyż będzie bał się, że w końcu powie o kilka słów za dużo. Oczywiście, Mróz pójdzie mu na rękę, licząc na to, że gdy ochłonie, to sam się przyzna, ale Krzysiek wybierze zupełnie inną ścieżkę i sam postanowi wymierzyć sprawiedliwość również i Jackowi!

- Przepraszam, muszę chwilę odpocząć - poprosi Radwan.

- Pewnie. Porozmawiam chwilę z lekarzami - zgodzi się Mróz.

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Najnowsze