Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Artiom i Olena dostaną drugą szansę! Specjalnie dla niej wróci z Ukrainy

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" Artiom (Michaił Pszeniczny) wróci do Oleny (Tetiana Malkova)! Specjalnie dla niej przyjedzie jeszcze raz z Ukrainy, bo miłość okaże się silniejsza, niż wojna! Wątek miłosny Oleny i Artioma wzruszył nawet najtwardszych widzów "Na dobre i na złe". Olena, rozdzielona przez wojnę z narzeczonym, w Leśnej Górze poznała nową miłość, Michała (Mateusz Janicki) i wtedy jej dawny ukochany odnalazł ją i powrócił do życia pięknej lekarki. Trudny wybór między Artiomem i Michałem dręczył Olenę przez wiele odcinków serii i w nowym sezonie powróci! Wygląda na to, że narzeczeni dostaną kolejną szansę w powakacyjnych odcinkach serialu o szpitalu w Leśnej Górze.

Na dobre i na złe. Artiom i Olena wrócą do siebie?! Ukrainiec przyjedzie specjalnie dla niej!

Artiom i Olena w "Na dobre i na złe" to para niczym ze średniowiecznego dramatu "Romeo i Julia". Ukraiński żołnierz, Kozak zaginął podczas wojny, a jego ukochana znalazła pracę i schronienie w Leśnej Górze. I kiedy piękna lekarka już myślała, że Artiom zginął i zakochała się w Michale, dawny narzeczony powrócił! Okazało się też, że Artiom stracił pamięć i trochę to zajęło, zanim zorientował się, że ma przed sobą ukochaną kobietę. Ostatecznie Olena zaczęła się miotać między trudnymi wyborami serca... W nowym sezonie ta sytuacja jeszcze bardziej się skomplikuje! 

W powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe" Olena sama stanie się pacjentką szpitala w Leśnej Górze! I choć będzie przy niej ukochany Michał i Artiom ruszy jej na ratunek. W ten sposób żołnierz dotrzyma też obietnicy, którą złożył narzeczonej w finale ostatniego sezonu serii. 

Przypomnijmy - narzeczony Oleny wrócił na wojnę zabierając ze sobą matkę, zaraz po tym, jak Olena i Michał uratowali jej życie. Wówczas Artiom spoliczkował swojego rywala za odebranie ukochanej, a następnie przytulił i podziękował za uratowanie Kristiny (Tetiana Proskurina)... Ukrainiec jednak na pożegnanie złożył przysięgę Kosenko, że jeszcze do niej wróci...  

I tak się stanie, a Michaił Pszeniczny, który wciela się w Artioma znów przyjedzie do Polski, aby nagrywać nowe sceny. Wynika więc z tego, że wielka miłość Oleny i Artioma na pewno dostanie drugą szansę! Jak z niej skorzystają dawni narzeczeni? Dowiemy się zaraz po wakacjach 2023!

Zobacz też: Na dobre i na złe po wakacjach. Olena w ciąży?! Fani nie mają wątpliwości - ZDJĘCIA

Najnowsze