Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Totalna metamorfoza Hani u boku Piotra Korbana! Nic poznacie takiej Sikorki

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Totalna metamorfoza Hani u boku Piotra Korbana! Nic poznacie takiej Sikorki

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Totalna metamorfoza Hani u boku Piotra Korbana! Nic poznacie takiej Sikorki

Hania w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 przejdzie totalną metamorfozę! Młoda Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie spędzała coraz więcej czasu z seksownym policjantem (Mikołaj Roznerski) i wygląda na to, że zaniedba nawet szpitalne obowiązki! To, co kiedyś wydawało by się nie do pomyślenia w idealnym, uporządkowanym życiu doktor Sikorki, pod wpływem czaru inspektora Korbana może stać się faktem. Pościgi samochodowe za przestępcami i ciągłe bezdroża - czy tak będzie wyglądało życie Hani w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021? Pewne jest jedno: ona sama zmieni się tak, że nawet najwierniejsi fani nie mogą jej poznać!

Metamorfoza Hani w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021! Sikorka Zmieni się nie do poznania

Sympatyczna i śliczna pani doktor Hania Sikorka w "Na dobre i na złe" ze szpitala w Leśnej Górze przeszła totalną metamorfozę! Na zdjęciu, które opublikował na swoim profilu na Instagramie Mikołaj Roznerski wynika, że zwykle uporządkowana Hania zamieni się w zupełnie inną osobę! Bałagan w stroju i makijażu, brak dbałości o szczegóły i rozwiane wiatrem włosy - taka będzie Sikorka w nowym sezonie serialu!

Gwiazda "Na dobre i na złe" na fotografii z planu stoi obok boskiego Korbana w różowych dżinsowych spodniach i kurteczce do kompletu, na głowie ma czarny kask, a na nogach... zielone klapki i tylko jedną skarpetkę! Coś takiego do tej pory byłoby w ogóle nie do pomyślenia! Co takiego seksowny policjant zrobi Sikorce, że zapomni o tym, jaka zawsze była?

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Wielka strata w rodzinie Rogowskich! Marysia i Artur nie będą mieli o niej żadnych wieści

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie ją z Leśnej Góry - WIDEO
Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Instagram

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Hania i Piotr będą stanowili nierozłączną parę w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021. Piotr Korban pod koniec ostatniego sezonu serialu odkrył wielką kradzież kosztowności przez Lucynę (Anna Samusionek) i zapewne będzie temat dalej drążył. Ale czy tylko dlatego u jego boku będziemy wiedzieli tak często Hanię w nowych, powakacyjnych odcinkach?

- Przyleciał jastrząb po sikorkę... - żartował Roznerski na WIDEO z planu "Na dobre i na złe".

Jest mega symbolika w kostiumach, ponieważ ja tutaj mam taką sikoreczkę - aktorka pokazywała na tym samym filmie swój wisiorek na łańcuszku. - Pokaż no tego jastrzębia - zawołała do Roznerskiego, który w odpowiedzi złapał się za pasek od spodni! Jak donoszą osoby z bliskiego otoczenia gwiazdora "M jak miłość" ma on własnie tatuaż w postaci tego ptaka drapieżcy... 

Fani "Na dobre i na złe" błyskawicznie wyłapali zmiany, jakie zachodzą w życiu i wyglądzie Hani Sikorki. Pod zdjęciem pani doktor u boku inspektora dali temu wyraz.  

- Czemu Sikorka w tych chodakach? Wyciągnął ją ze szpitala czy co? ?Zabawnie to wygląda: tu zwykłe ubranie, a tu chodaki ze szpitala?Będzie teraz wynajdywał powody, żeby się z nią widzieć??

- On w kowbojkach, Ona w chodakach , a taka miłość przed Nimi ?????‍♀️

-  Koleś bez pardonu?Zdecydowany i to się podoba kobietom. Tylko biedny Michał?Sikorka będzie miała spory problem??‍♀️?Jak tu żadnego nie krzywdzić?

- A gdzie druga skarpetka Pani Sikorki? ?

- W mojej kieszeni ?? - odpisał szybko Roznerski. 

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2021. Piotrek stanie przed sądem i stoczy ostrą walkę! Pierwsza taka rozprawa Zduńskiego

Na dobre i na złe odc. 812. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 812. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)
Na dobre i na złe odc. 812. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 812. Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska)
Najnowsze