Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Michał bez Hani w Leśnej Górze! Sikorka już nigdy do niego nie wróci? - WIDEO

2020-06-02 10:39 Ag
Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Michał bez Hani w Leśnej Górze! Sikorka już nigdy do niego nie wróci? - WIDEO
Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Michał bez Hani w Leśnej Górze! Sikorka już nigdy do niego nie wróci? - WIDEO

"Na dobre i na złe" bez Hani Sikorki, którą gra Marta Żmuda Trzebiatowska! Na planie ruszyły już zdjęcia do nowego sezonu "Na dobre i na złe" po wakacjach 2020, ale nie ma szansa na to, że Hania wróci do Michała (Mateusz Janicki) po tym jak uciekła od narzeczonego podczas ślubu jego byłej, Justyny (Karolina Czarnecka) w ostatnim 778 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą. Wilczewski zostanie sam w szpitalu w Leśnej Górze, co Mateusz Janicki potwierdza na swoim Instagramie.

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Hania Sikorka nie pojawi się w "Na dobre i na złe" w nowym sezonie po wakacjach 2020! Powód? Marta Żmuda Trzebiatowska w połowie maja urodziła swoje drugie dziecko. Aktorka została mamą córeczki, więc w najbliższych tygodniach będzie korzystała z urlopu macierzyńskiego.

Nie odeszła z "Na dobre i na złe" na zawsze, ale nie wiadomo kiedy dokładnie pojawi się na planie. A to oznacza, że Hania na razie nie wróci do Leśnej Góry. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" po przerwie trudne chwile czekają więc Michała Wilczewskiego, który nie będzie wiedział gdzie jest Hania i co się z nią dzieje.

- Jestem drugi dzień w pracy... Ostatnio opowiadałem wam, że bardzo miło jest wrócić, ale nie podzieliłem się smutkiem jaki gości w moim serce. Wróciłem do pracy, ale bez mojej partnerki Marty Żmudy Trzebiatowskiej, którą serdecznie pozdrawiam i już nie mogę się doczekać jak będziemy wspólnie kreować w szpitalu klinicznym w Leśnej Górze -zapewnił fanów na Instagramie Mateusz Janicki. 

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Koronawirus w szpitalu w Leśnej Górze! Znajdą lekarstwo na Covid-19?

Na dobre i na złe bez Marty Żmudy Trzebiatowskiej! Hania nie wróci do Michała w nowym sezonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" od września 2020 okaże się, że Hania oszukała wszystkich w sprawie wyjazdu. Uciekła od Michała na ślubie Justyny, ale prawda będzie taka, że jej zniknięcie ma związek z problemami jej ojca Zbigniewa ( Artur Janusiak), który niedawno wyszedł z więzienia.

Sprawdź też: Na dobre i na złe po wakacjach 2020. Hania oszukała Michała i wszystkich w sprawie wyjazdu

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 1 VI (goście: Bosak, Gardias)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na dobre i na złe odc. 738. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), jej ojciec Zbigniew ( Artur Janusiak), matka Lucyna (Anna Samusionek), Michał (Mateusz Janicki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 738. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), jej ojciec Zbigniew ( Artur Janusiak), matka Lucyna (Anna Samusionek), Michał (Mateusz Janicki)
Na dobre i na złe odc. 738. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), jej ojciec Zbigniew ( Artur Janusiak), matka Lucyna (Anna Samusionek)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 738. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), jej ojciec Zbigniew ( Artur Janusiak), matka Lucyna (Anna Samusionek)
Na dobre i na złe odc. 738. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), jej ojciec Zbigniew ( Artur Janusiak)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 738. Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska), jej ojciec Zbigniew ( Artur Janusiak)
Na dobre i na złe, odc. 778: Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska), Michał (Mateusz Janicki), Justyna (Karolina Czarnecka)
Autor: Artrama

Najnowsze