Na dobre i na złe po wakacjach 2019. Śmierć połączy Wiktorię i Jose! Wróżka przepowie im okrutną przyszłość?

2019-07-22 16:50 Ag
Na dobre i na złe, odc. 744. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose Rodriguez Perez (Marcin Krajewski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 744. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose Rodriguez Perez (Marcin Krajewski)

Początek nowego sezonu "Na dobre i na złe" będzie intensywny dla Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska). Nagła śmierć bliskiej osoby, wyjazd do Hiszpanii i zaskakująca przepowiednia wróżki... To wszystko czeka Wiki już w 752 odcinku "Na dobre i na złe" gdy razem z Jose Rodriguezem Perezem (Marcin Krajewski) i córką Blanką (Pola Gonciarz) wyjedzie do Andaluzji na wybrzeże Costa del Sol! Dlaczego akurat tam? Bo do Wiktorii dotrze tragiczna wiadomość o tym, że mieście Mijas zmarła jej babcia... Ta śmierć połączy Wiki i Jose!

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 nowe odcinki od środy, 4.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

O tym, że w kolejnym sezonie "Na dobre i na złe" Wiktoria i Jose wyjadą razem do Hiszpanii wiedzą już wszyscy fani serialu. Pod koniec czerwca Kasia Dąbrowska, Pola Gonciarz i Marcin Krajewski na swoich profilach na Instagramie pochwalili się, że kręcą dwa odcinki "Na dobre i na złe" na wybrzeżu Hiszpanii w mieście Mijas w Andaluzji. Dlaczego właśnie tam?

Bo zgodnie z fabułą 752 odcinka "Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 okaże się, że tam mieszkała babcia Consalidy, która zmarła i lekarka z Leśnej Góry będzie musiała załatwić wszystkie formalności związane z pogrzebem i likwidacją jej domu. Dlaczego Wiki weźmie na wybrzeże Costa del Sol właśnie Jose? Bo jej bliski przyjaciel jest Hiszpanem i wychował się w okolicach Mijas! Poza tym na stałe mieszka w Andaluzji.

Patrz też: Powrót Adama z Na dobre i na złe! Grzegorz Daukszewicz w nowej roli w kolejnym serialu

W 752 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria, Jose i Blanka spędzą w Hiszpanii wiele cudownych chwil. Doktor Consalida pierwszy raz od dawna poczuje się naprawdę szczęśliwa. Właśnie tutaj między nią a Jose narodzi się gorący romans. Wspólne spacery po plaży, długie rozmowy na temat wspólnej przyszłości, aż wreszcie porywy namiętności połączą dwójkę lekarzy! Wiki poczuje, że naprawdę się zakochała, że dla Jose może zmienić swoje życie! Czy dla niego na zawsze opuści Leśną Górę? (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Sprawdź też: Metamorfoza gwiazdy Na dobre i na złe! Katarzyna Dąbrowska drastycznie zmieniła fryzurę! Ścięła długie włosy

Wszystko wyjaśni się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2019! Los jednak sprawi, że w Mijas Wiki pozna wróżkę (Jowita Budnik), która przepowie jej przyszłość... z Jose! Nie wiadomo jednak czy ta przepowiednia będzie szczęśliwa dla Wiktorii.

Najnowsze