Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 919: Blanka zrobi test ciążowy i zaleje się łzami. Nie będzie chciała dziecka z Mario - ZDJĘCIA

2024-04-24 21:24

Blanka (Pola Gonciarz) zrobi test ciążowy w 919 odcinku "Na dobre i na złe", a kiedy zobaczy wynik, zaleje się łzami. Będzie w ciąży z Mario (Marcin Korcz), który da jej coraz więcej wątpliwości co do tego, czy ich miłość jest szczera i bezgraniczna? Consalida zorientuje się, że mąż ma wielkie tajemnice i ukrywa przed nią połowę życia! Wystraszy się na całego, kiedy w 919 odcinku "Na dobre i na złe" znajdzie u niego broń... Jak w takiej sytuacji miałaby cieszyć się z tego, iż wkrótce zostanie mamą? Jak Mario zareagowałby na wiadomość o ciąży, skoro sprawia wrażenie rozchwianego?

"Na dobre i na złe" odcinek 919 - środa, 24.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Blanka w ciąży?! W 919 odcinku "Na dobre i na złe" sięgnie po test ciążowy, gdyż będzie chciała się upewnić, że jej przeczucia pokrywają się z rzeczywistością. Wiadomość o ciąży spadłaby na nią w najmniej odpowiednim momencie. Przypomnijmy, że Consalida pokłóci się z Milewskim o dziecko, bo gangster chciałby mieć syna lub córkę, a lekarka wolałaby skupić się na karierze chirurga. Odmienne podejście do życia nie spodoba się Blance, ale potem będzie tylko gorzej. 

W 919 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka wpadnie na pistolet męża. Z wielkim szokiem odkryje, że Milewski ma przed nią stos tajemnic i tak naprawdę nie zna swojego ukochanego. Złe samopoczucie pogorszy się w pracy i to właśnie w Leśnej Górze Consalida sięgnie po test ciążowy. Kiedy zobaczy wynik, z jej oczu popłyną łzy, a makijaż się rozmaże. Lekarka mówiła przecież, że nie chce póki co być matką...

Blanka powie Mario o teście ciążowym?

Największy problem będzie stanowił fakt, iż Consalida przestanie ufać mężowi. Zamiast pobiec do niego z wiadomościami, ona najpierw postara się wyjaśnić dziwną sytuację z bronią i tajemnicami. 

- Powiesz mi wreszcie, czym się zajmujesz?… Czym naprawdę się zajmujesz? - zapyta dobita lekarka. 

- Blanka, kocham cię... Wiesz o tym, prawda? - Mario spróbuje zmienić temat i udobruchać żonę. - (...) Odkąd jesteśmy razem, odkąd zgodziłaś się wyjść za mnie... zacząłem porządkować swoje życie. Pozamykam to wszystko, przyrzekam! Daj mi jeszcze trochę czasu, zaufaj mi… - powie Milewski, a Blanka nie będzie wiedziała, co ma robić i w co ma wierzyć. 

- Znalazłam broń w twoim biurku! - wyzna wreszcie kobieta. 

- To straszak! Jest nienabity...

- Po co ci broń? - zapyta wprost lekarka. 

- Prowadzę interesy z nerwowymi ludźmi… - Mario wciąż nie powie całej prawdy, będzie lawirował wokół tematu. 

Czy Blanka faktycznie zobaczy na teście dwie kreski? Zdradzamy, że w 919 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka zaleje się łazami, bo test okaże się negatywny. Jej własna reakcja da jej sporo do myślenia. Postanowi odejść od Mario. Po dziwnej kolacji przy winie, zrzuci rzeczy ze stołu i wyjdzie jak najszybciej. Nie będzie chciała dziecka z Milewskim, ani prawdopodobnie w ogóle go znać!

Na dobre i na złe. Beger przejmie opiekę nad synem Michała! Zastąpi małemu Czarkowi ojca
Listen on Spreaker.
Najnowsze