M jak miłość

Na dobre i na złe, odcinek 918: Blanka przygarnie do domu pacjentkę z Leśnej Góry. Mario wpadnie w szał? - ZDJĘCIA

2024-04-17 20:09

Blanka (Pola Gonciarz) znów okaże wielkie serce i udowodni, że jest lekarzem z powołania. W 918 odcinku "Na dobre i na złe" zaproponuje praktycznie obcej kobiecie, żeby zamieszkała z nią i Mario (Marcin Korcz)! Wszytko przez to, że dostrzeże w Baście (Ewelina Pankowska) niewinną ofiarę przemocy domowej, która musi zająć się malutkim dzieckiem. Jej mąż Maciej (Mateusz Mikos) da prawdziwy popis agresji w 918 odcinku "Na dobre i na złe. Kiedy Blanka znajdzie się w potrzebie, uratuje ją nie kto inny jak Radwan (Mateusz Damięcki).

"Na dobre i na złe" odcinek 918 - środa, 17.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Mimo swoich problemów, spowodowanych zaborczością Milewskiego, Blanka nie zapomni o pomocy potrzebującym. W 918 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida już od rana ostro zetrze się z mężem, który na każdym kroku udowodni, że chciałby mieć ją na wyłączność i najlepiej jakby porzuciła karierę lekarza, została w domu i urodziła mu dziecko. Blanka nie ma jeszcze pojęcia o szemranych planach i działaniach męża, ale wkrótce może się o tym boleśnie przekonać...

W 918 odcinku "Na dobre i na złe" lekarkę poruszy historia pewnej pacjentki. Baśka zrobi na niej duże wrażenie, szczególnie że opiekuje się malutkim dzieckiem. Niestety sytuacja w domu nie sprzyja prawidłowemu rozwojowi malucha, bo mąż Baśki, Maciej, bywa nieobliczalny... 

Baśka zwierzy się lekarce, że już przed porodem chciała uciec od męża brutala, ale niestety nie zdążyła. Nie chce wychowywać maleństwa w strachu i przemocy. Pech zechce, że w 918 odcinku "Na dobre i na złe", Maciej pojawi się na oddziale i rozkręci aferę. Consalida nie da się zastraszyć i wejdzie z rywalem w ostrą dyskusję. Maciej nie będzie miał hamulców! W całą aferę zaangażuje się zaniepokojony Krzysztof.

- Zrobił ci coś? - zapyta się zaalarmowany Radwan w 918 odcinku "Na dobre i na złe", kiedy już wygoni Macieja z odziału. 

- Jezu, nie… Tylko wrzeszczał… - powie zdenerwowana Consalida, a lekarz mocno obejmie byłą ukochaną. 

Blanka przygarnie pacjentkę z Leśnej Góry

Blanka zadecyduje, że Baśka powinna przenieść się do niej i Mario. Chociaż z Milewskim będą pewne problemy, Consalida postawi pomoc innej kobiecie ponad to, iż niezbyt dogaduje się z mężem.

- Może się pani zatrzymać u mnie… Mamy duży dom. Może pani u nas zostać tak długo, jak pani będzie potrzebowała... - zaproponuje Consalida i udowodni, że ma bardzo dobre serce. 

Na dobre i na złe. Beger przejmie opiekę nad synem Michała! Zastąpi małemu Czarkowi ojca
Listen on Spreaker.
Najnowsze