Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 910: Ostatnie chwile szczęścia Michała i Oleny. Wybiorą imię dla dziecka - WIDEO, ZDJĘCIA

2024-02-22 9:27

W 910 odcinku "Na dobre i na złe" Olena (Tetiana Malkova) i Michał (Mateusz Janicki) będą odliczali dni po porodu, szczęśliwi jak nigdy wcześniej, że lada moment zostaną rodzicami, urodzi się ich dziecko! Żadne z nich nie będzie przeczuwało tragedii, która rozegra się jeszcze tego samego dnia. To będą ostatnie chwile Oleny i Michała przed wypadkiem ukraińskiej lekarki, który zamieni w koszmar życie Wilczewskiego. Narzeczeni zdążą jeszcze wybrać imię dla dziecka? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA oraz WIDEO.

"Na dobre i na złe" odcinek 910 - środa, 21.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Wypadek Oleny w 910 odcinku "Na dobre i na złe" poprzedzą wydarzenia, które nawet w najmniejszym stopniu nie będą zwiastowały dramatu. Narzeczona Michała rozkwitnie w ciąży coraz bardziej, a Wilczewski idealnie wczuje się w rolę taty. Dziecko z Oleną będzie spełnieniem jego marzeń. Nie ma szansy wychować swojej córki Matyldy (Amelia Czaja), bo nieżyjąca już Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) nie powiedziała mu, że jest jego dzieckiem, ale teraz Michał będzie chciał być z dzieckiem od pierwszych chwil narodzin.

Do porodu Oleny w 910 odcinku "Na dobre i na złe" zostanie tylko miesiąc. Ukrainka będzie w doskonałej formie, dzięki troskliwej opiece kochającego partnera. O poranku w dniu wypadku zakochani będą wymieniali czułości, nie podejrzewając nawet, że to ich ostatnie chwile razem, że nigdy już więcej nie będą tacy szczęśliwi. Michał zaśpiewa dziecku piosenkę po ukraińsku, a z twarzy Oleny ani na chwilę nie zniknie uśmiech.

W pewnej chwili Olena w 910 odcinku "Na dobre i na złe" poruszy z Michałem temat płci dziecka. - A skąd wiesz, że to "on"?

- Nie wiem, tak podejrzewam... W każdym razie, "on" lub "ona" mamy pewną nić porozumienia. Wie, że po drugiej stronie jest jakiś gość, w przyszłości zwany tatą, który ani wieczorem, ani rano nie daje spokoju, bo gada i śpiewa... Na razie tyle "jemu", "jej" musi wystarczyć...

- Tatusiu, wiesz, że dzisiaj mam USG u Krzyśka i jeśli chcesz, to może mogłabym poprosić go, żeby zdradził mi płeć - Olena w 910 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie się już mogła doczekać, by dowiedzieć się czy będą mieli chłopca czy dziewczynkę. Jednak Wilczewski ją powstrzyma, on będzie wolał niespodziankę podczas porodu. - Mieliśmy poczekać...

- Tak, ale to pomoże szybciej wybrać imię - argument Oleny w 810 odcinku "Na dobre i na złe" do Michała nie trafi. Mimo to narzeczeni wybiorą już imię dla syna. Na część dziadka Wilczewskiego, Cezarego (Daniel Olbrychski), dadzą mu na imię Cezary.

Na dobre i na złe. Ostatnie chwile Michała i Oleny razem. Wybiorą imię dla dziecka
Listen on Spreaker.
Najnowsze