Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 902: Falkowicz uratuje życie złodzieja! Odkryje, że to chłopak Matyldy - ZDJĘCIA

2023-12-02 8:29

W 902 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) zaczai się na złodzieja, który obierze sobie za cel pojazdy z lokalnego parkingu. Mężczyzna wpadnie w pułapkę profesora i zacznie uciekać, ale w jej trakcie upadnie i dozna tak poważnych obrażeń, że konieczna okaże się natychmiastowa operacja. W tej sytuacji zabiegu w 902 odcinku "Na dobre i na złe" podejmie się sam Falkowicz, który później odkryje, że młodociany przestępca jest chłopakiem jego przybranej córki Matyldy (Amelia Czaja)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 902 - środa, 20.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 902 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej wgłębi się w krąg społeczności, w której po nagłym bankructwie przyszło mu zamieszkać. Falkowicz uniesie się honorem i nie zgodzi się przenieść do luksusowej posiadłości Bolka (Sławomir Zapała), zlokalizowanej tuż obok swojej dawnej willi, tylko zostanie ze swoją rodziną w obskurnym mieszkaniu w bloku ze starym samochodem u boku. I jak tylko dowie się, że złodziej obrał sobie za cel ich lokalny parking, to natychmiast przystąpi do akcji. Co prawda, nie będzie już dysponował autem klasy premium, ale nie pozwoli, aby bandzior grasował po jego okolicy. Tym bardziej, że będzie miał pod opieką Edzia (Wiktor Leszczyński) i Matyldę.

Dlatego w 902 odcinku "Na dobre i na złe" profesor postanowi złapać przestępcę w porozumieniu z nowymi sąsiadami, ale finalnie to on sam się na niego zaczai i zastawi pułapkę, w którą bandzior szybko wpadnie!

W 902 odcinku "Na dobre i na złe" złodziej zjawi się na wspomnianym parkingu, gdzie już będzie czekał na niego profesor. Falkowicz wyruszy za nim w szaleńczy pościg, który dla młodocianego przestępcy nie skończy się dobrze. A to dlatego, że chłopak w pewnym momencie upadnie i mocno się poturbuje, gdyż natrafi na metalowy pręt, który wbije mu się nie tyko w szyję, ale i klatkę piersiową. I wówczas już nie tylko jego zdrowie, ale i życie będzie zagrożone. W 902 odcinku "Na dobre i na złe" bandzior będzie wymagał natychmiastowej operacji, której finalnie podejmie się sam profesor. Andrzej uratuje życie złodzieja, a z czasem odkryje o nim kolejne szokujące fakty!

Tuż po operacji w 902 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz pozna tożsamość pacjenta. Profesor odkryje, że młodociany gangster nazywa się Kacper Misztal (Kamil Żebrowski), a na dodatek jest chłopakiem jego przybranej córki! I to dopiero będzie prawdziwy szok dla Andrzeja, gdy na własne oczy zobaczy jak w 902 odcinku "Na dobre i na złe" Matylda odwiedza bandziora w szpitalu w Leśnej Górze. Oczywiście, Falkowiczowi nie spodoba się znajomość przyszywanej córki z gangsterem.

Tym bardziej, że w ostatnim czasie Matylda mocno się zmieni i dopiero teraz jej ojciec zrozumie czemu nagle postanowiła wstrzymać się ze studiami o rok, a nawet zaakceptowała ich nowe miejsce zamieszkania, do którego na początku była bardzo sceptycznie nastawiona. Ale co najgorsze, zacznie mieć poważne obawy, że mogłaby ona pójść śladem Kacpra!

Podróż poślubna Blanki i Mario! Wyjadą w bajkowe miejsce
Najnowsze