Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 893: Agata połączy Dominikę i Marcina! Zatrudni ukochaną Molendy w Leśnej Górze

2023-10-11 20:12

W 893 odcinku "Na dobre i na złe" Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) dowie się o bohaterskiej akcji Dominiki (Paulina Gałązka) i postanowi zatrudnić ją w Leśnej Górze! Dyrektorka szpitala zaproponuje etat psychologa ukochanej Marcina (Filip Bobek), który byłby dla niej sporym przejściem z pracy w telefonie zaufania. Oczywiście, w 893 odcinku "Na dobre i na złe" Kwietniewska przyjmie ofertę Woźnickiej, a to sprawie,że staną się z Molendą nierozłączni i będą ze sobą nie tylko w domu, ale i w pracy! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 893 - środa, 11.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 893 odcinku "Na dobre i na złe" Agata przeprowadzi zmiany kadrowe w Leśnej Górze. Ale spokojnie dyrektorka nie pozbędzie się nikogo z pracujących tam lekarzy i pielęgniarek tylko postanowi zatrudnić kogoś nowego na miejsce psychologa. I to nie byle kogo, gdyż jej wybór padnie na Dominikę! Szczególnie, że ukochana Marcina wróci do "Na dobre i na złe" w imponującym stylu. Zdradzamy, że Kwietniewska zatrudni się w telefonie zaufania, gdzie uratuje życie Gabrysi, która po utracie pracy i odejściu męża będzie próbowała się zabić! Będąca w głębokiej depresji kobieta nagle przerwie połączenie, a gdy Dominika będzie chciała wysłać do niej odpowiednie służby, to jej kierowniczka nie wyrazi na to zgody! W efekcie Kwietniewska pojedzie do niej sama i w ostatniej chwili uratuje jej życie!

Bohaterska akcja Dominiki w 893 odcinku "Na dobre i na złe" obije się szerokim echem i dojdzie nawet do samej dyrektorki szpitala w Leśnej Górze. A to dlatego, że jak podaje switaseriali.interia.pl nieprzytomna kobieta trafi pod opiekę Blanki (Pola Gonciarz), w związku z czym dowie się o tym również Agata. W 893 odcinku "Na dobre i na złe" Woźnicka będzie zdumiona postawą Kwietniewskiej, która dla ratowania życia była gotowa nawet złamać obowiązujące procedury i postanowi mieć kogoś takiego u siebie! Dlatego czy prędzej zagada do ukochanej Marcina i zaoferuje jej etat!

- Słyszałam, że uratowałaś dziś komuś życie... - zacznie Agata.

- Wiesz o wszystkim, co się dzieje w tym szpitalu? - dopyta zaskoczona Dominika.

- Staram się... Lubisz pracę w telefonie zaufania? - zapyta Woźnicka.

- Ma swoje plusy i minusy... Dużo się tam uczę - przyzna Kwietniewska.

- Brakuje mi w szpitalu psychologa... Zastanów się nad tym - zaproponuje.

W tym momencie w 893 odcinku "Na dobre i na złe" Woźnicka da Kwietniewskiej jasno do zrozumienia, że chętnie widziałaby ją na dłużej w Leśnej Górze, co również miałoby dla niej swoje plusy i minusy! A to dlatego, że oznaczałoby to przebywanie z ukochanym Marcinem nie tylko w domu, ale i pracy, gdyż przecież Molenda będzie pracował w tym samym szpitalu jako anestezjolog. I to wszystko sprawi, że w 893 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika ostatecznie przyjmie ofertę pracy Agaty i zatrudni się w Leśnej Górze jako psycholog, dzięki czemu będzie można widzieć ją na ekranie częściej niż do tej pory!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze