Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 893: Zaskakujący powrót Dominiki! Ukochana Marcina uratuje życie - ZDJĘCIA

2023-10-11 20:13

W 893 odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się dawno niewidziana Dominika (Paulina Gałązka)! Ukochana Marcina Molendy (Filip Bobek) zniknęła dwa lata temu wraz z córką Emilką, gdy przy wychowaniu maleńkiego dziecka pojawiły się pierwsze problemy. Jednak w 893 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika wróci, a widzowie zobaczą ją w zupełnie innej roli! Ukochana Marcina weźmie przykład z anestezjologa i podobnie jak on uratuje ludzkie życie, ale w zupełnie innych okolicznościach! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 893 - środa, 11.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Dominika wróci do "Na dobre i na złe" w 893 odcinku! Ukochana Marcina Molendy pojawi się w uwielbianym serialu TVP po dwóch latach przerwy, gdy jej bohaterka nagle zniknęła po narodzinach córeczki Emilki. Tym bardziej, że malutka dziewczynka zaczęła sprawiać młodym rodzicom ogromne problemy, przez co oboje znaleźli się na skraju wyczerpania. Tyle tylko, że Marcin wciąż pojawiał się w pracy w Leśnej Górze, a o Dominice i Emilce słuch nagle zaginął. Molenda nie wspomniał o swoich ukochanych dziewczynach, ale jedną z nich fani z pewnością zobaczą już w 893 odcinku "Na dobre i na złe" i nieźle się zaskoczą, gdyż ukochana Marcina już zakończy urlop macierzyński i zacznie pracę w nieoczekiwanym miejscu!

W 893 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika podobnie jak Marcin zapragnie pomagać ludziom, ale nie pod kątem medycznym, a psychologicznym! Ukochana Molendy zatrudni się w telefonie zaufania i od razu zostanie sprawdzona w boju! A to dlatego, że skontaktuje się z nią Gabrysia, będąca w głębokiej depresji po utracie pracy i odejściu męża. Oczywiście, Dominika za wszelką cenę postara się podtrzymać rozmówczynię na duchu, ale gdy ta niespodziewanie się rozłączy, to ukochana Marcina na poważnie zacznie się denerwować, że dziewczyna mogła targnąć się na swoje życie! W 893 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika od razu podzieli się swoimi wątpliwościami z kierowniczką, ale ona nie wyrazi zgody na wysłanie do jej domu patrolu policji! Dlatego jej pracownica postanowi działać sama!

W 893 odcinku "Na dobre i na złe" ukochana Marcina zjawi się przed domem Gabrysi w ostatniej chwili! Niestety, najgorsze przypuszczenia Dominiki potwierdzą się i dziewczyna faktycznie będzie chciała popełnić samobójstwo, ale na szczęście matka Emilki zdoła uratować jej życie! W 893 odcinku "Na dobre i na złe" ukochana Molendy zdąży z ratunkiem na czas, ale gdyby nie jej samodzielna decyzja, to Gabrysi już nie udałoby się uratować! I to kierowniczka Dominiki miałaby na sumieniu dziewczynę, której przypadek zbagatelizowała i o mały włos nie zapłaciła za to najwyższej ceny!

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze