Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 890: Bart nie dostanie zgody na powrót do Leśnej Góry! Udar wykluczy go z zawodu na zawsze? - ZDJĘCIA

2023-09-20 20:43

Bart (Piotr Głowacki) nigdy nie wróci do Leśnej Góry? W 890 odcinku "Na dobre i na złe" Artur uprze się, że chce kontynuować karierę lekarza, że przebyty udar nie powstrzymuje go od dalszej pracy z pacjentami. Niestety ostra afera z Markiewiczem (Marcin Troński) da do myślenia Agacie (Emilia Komarnicka-Klynstra). Wszystko obróci się na niekorzyść Barta, bo wyjdzie na narwanego i niezdolnego do pracy. W 890 odcinku "Na dobre i na złe" załamie się, kiedy nie dopuszczą go do pracy z pacjentami. To już koniec Barta w Leśnej Górze?

"Na dobre i na złe" odcinek 890 - środa, 20.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" Bart będzie zdeterminowany do powrotu do pracy. Udar wykluczył go z życia zawodowego na dłuższy czas i w ogóle nie wiadomo było, czy lekarz wróci do pełni zdrowia. Na szczęście wszystko ułożyło się pomyślnie, a Julka (Aleksandra Hamkało) mogła odetchnąć z ulgą. Najważniejsze, że Artur przeżył i odzyskał siły. To mu jednak nie wystarczy, bo w 890 odcinku "Na dobre i na złe" Bart zacznie wtrącać się do leczenia pewnej pacjentki z guzem mózgu. Stanie w opozycji do zdania Markiewicza, co doprowadzi do konkretnej afery. Adam nie raz udowodnił, że umie zakpić sobie z Barta, tym bardziej, że znają się z przeszłości. To on chciał wyrzucić rywala z Leśnej Góry, kiedy mężczyzna pozostawał w śpiączce. Na szczęście walczyła o niego Burska. 

W 890 odcinku "Na dobre i na złe" kłótnia obu panów spowoduje ingerencję Agaty. - Mam podejrzenie, że profesor Bart chce udowodnić, że może już wrócić do pracy! - przyzna niezadowolony Markiewicz.

- Nic nie stoi na przeszkodzie! Jestem sprawny poznawczo, logiczny… - uzna twardo Artur.

- Ale nadal nie kontroluje pan swojego temperamentu! A pana uzależnienie od szpitala jest... przynajmniej niepokojące! - zarzuci mu profesor, czym jeszcze bardziej rozjuszy rywala. 

Bart wyleci z Leśnej Góry na dobre?

Pozycja Barta w szpitalu zostanie zagrożona. Artur w 890 odcinku "Na dobre i na złe" będzie przekonywał, że czuje się świetnie i doszedł do siebie po udarze. Może nadal wykonywać obowiązki i leczyć pacjentów. Ku niezadowoleniu Artura, Agata również nie zgodzi się na tak szybki powrót kolegi do stołu operacyjnego. Uzna, że minęło za mało czasu.

- Szpitalowi bardzo ciebie brakuje. Mnie też, ale… to nie znaczy, że możesz już wrócić do pracy - uzna Agata.

- Jestem w świetnej formie! Mój mózg działa jak przed udarem! - zdenerwuje się Artur. 

- Jesteś na sto procent pewny, że możesz wrócić do stołu? Możesz pracować jako nauczyciel, głos doradczy... I przyjmować w przychodni… Ale za wcześnie na powrót do stołu operacyjnego. I dobrze o tym wiesz! - Agata będzie nieugięta, co jednak nie oznacza, że wyrzuci Artura z Leśnej Góry na dobre.

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze