Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 889: Olena odepchnie Michała! Po powrocie z wojny w Ukrainie wszystko ulegnie zmianie - ZDJĘCIA

2023-09-13 21:02

W 889 odcinku "Na dobre i na złe" Olena (Tetiana Malkova) będzie już bezpieczna w ramionach Michała (Mateusz Janicki). Po powrocie z Ukrainy, gdzie wciąż panuje śmiercionośna wojna, kobieta przestanie nad sobą panować. Wszystko się zmieni po jej odwiedzinach w ojczystym kraju, a Wilczewski dozna szoku. W 889 odcinku "Na dobre i na złe" Olena nie zniesie czułości z Michałem, odepchnie go i nie da rady dłużej udawać, że wszystko jest w porządku. Czy to koniec związku Wilczewskiego i Kosenko?

"Na dobre i na złe" odcinek 889 - środa, 13.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Olena nie będzie sobą w 889 odcinku "Na dobre i na złe. Po jej powrocie do Polski, bardzo się zmieni. Wizyta w ojczystym kraju, gdzie wciąż panuje śmiercionośna wojna, zrobi przeogromne wrażenie na Kosenko. Nie da rady "od tak" przestawić się na normalne życie i bliskość z Michałem. Kobietą wstrząsną wydarzenia, których stanie się świadkiem w Ukrainie. Wilczewski zobaczy, że ukochana zmieniła się pod wpływem traumatycznych przeżyć. Kiedy znajdą się sam na sam w mieszkaniu, dojdzie do namiętnych pocałunków. Nagle potłucze się ramka, która spadnie z szafki nocnej, a hałas wystraszy Kosenko. Zacznie drżeć, a romantyczny nastrój pryśnie.

- Próbowałam udawać, że wszystko jest w porządku, ale nie udaje mi się - zacznie tłumaczyć Olena w 889 odcinku "Na dobre i na złe". - Ty tutaj, ja tam... Myślałam, że jak przyjadę, to wojna zostanie za granicą, ale nie zostaje. Przepraszam, wszystko popsułam... - wyzna lekarka. 

- Nie przepraszaj. Najważniejsze, że tu jesteś... - przyzna Wilczewski i zapyta się, czy może przytulić ukochaną. 

- Bardzo tego potrzebuję - przyzna Kosenko. Michał zrozumie, że nie może naciskać, sprawa jest delikatna, a kobieta wiele przeszła. 

Miłość Oleny i Michała nie przetrwa?

Chociaż w 889 odcinku "Na dobre i na złe"  Olena i Wilczewski nie pokłócą się, wręcz przeciwnie, uznają, że dobrze się rozumieją, to jednak da radę wyczuć, że coś się między nimi psuje. Kiedy położą się razem na łóżku, wyznają sobie miłość. Kosenko przerwie romantyczną chwilę, a Michał zostanie w mieszkaniu sam. Jego mina powie wszystko. Widać będzie, że będzie bił się z myślami. Czy między parą zakochanych wreszcie zapanuje spokój i nie będą musieli się niczym martwić? Coś w ich relacji się popsuje. 

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Mario oświadczy się Blance. Radwan przyzna się do zabójstwa
Najnowsze