Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 885: Julka postawi choremu Bartowi ultimatum! Tylko wtedy będzie mógł wrócić do domu - ZDJĘCIA

2023-05-17 20:13

W 885 odcinku "Na dobre i na złe" Bart (Piotr Głowacki) wyjdzie ze szpitala i wróci do domu, ale nikomu nie wyjdzie to na dobre, gdyż lekarz doprowadzi do tragedii. Artur zafascynuje się nagle pszczołami i postanowi stworzyć w garażu prawdziwe imperium, do którego budowania zagoni Tymka (Oliwier Grzegorzewski). Niestety, w 885 odcinku "Na dobre i na złe" syn Julki (Aleksandra Hamkało) zrani się w rękę i wyląduje w Leśnej Górze, a jej przerażona teściowa (Elżbieta Jodłowska) wyśle go do psychiatry! Oczywiście, Artur będzie przekonany, że świetnie się czuje i nie potrzebuje pomocy, ale Burska będzie innego zdania i postawi mężowi kluczowy warunek! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 885 - środa, 17.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 885 odcinku "Na dobre i na złe" Bart w końcu opuści szpital, ale szybko okaże się, że jego powrót do domu był zdecydowanie przedwczesny. Co prawda, Artur będzie sprawiał wrażenie, że powoli wraca do zdrowia, gdyż nie dość, że poprawnie zdiagnozuje starszego pacjenta swoich podopiecznych, to jeszcze postawi dobrą diagnozę samemu sobie. Wówczas Julka zda sobie sprawę, że jej mąż wreszcie myśli logicznie i powoli wraca do stanu sprzed udaru, ale na radość będzie jeszcze zdecydowanie za wcześnie. Wszystko przez to, że w 885 odcinku "Na dobre i na złe" Bart kompletnie zwariuje i znajdzie sobie nowe hobby, na którym najmocniej ucierpi Tymek...

W 885 odcinku "Na dobre i na złe" Artur zapragnie zostać pszczelarzem i stworzyć w swoim garażu prawdziwe imperium. Bart zamówi w Internecie ule i przystąpi do ich składania, a do pomocy w majsterkowaniu zagoni syna. Oczywiście, Tymek zgodzi się pomóc ojcu, ale wtedy dojdzie do tragedii, gdyż chłopiec uderzy się młotkiem w rękę i poważnie zrani. Lilka z przerażeniem będzie patrzeć na zachowanie syna, który po wszystkim uzna, że nic takiego się nie stało. To sprawi, że matka Artura w 885 odcinku "Na dobre i na złe" zrozumie, że z jej synem jest naprawdę źle i bez psychiatry się nie obędzie! Tym bardziej, iż dowie się, że Bart miał u niego umówioną wizytę, ale się na niej nie stawił, dlatego siłą go na nią doprowadzi!

Co prawda, w 885 odcinku "Na dobre i na złe" Bart zjawi się w Leśnej Górze, ale będzie przekonany, że nie potrzebuje pomocy, gdyż będzie czuł się bardzo dobrze. Oczywiście, Julka będzie innego zdania i opisze mężowi jego rozchwiany stan emocjonalny, co Artur od razu odbierze jako atak. Jednak, gdy po stronie synowej stanie również jego matka, to spojrzy na to nieco inaczej i już zgodzi się pójść, ale z zupełnie innego powodu!

- Właśnie, dlatego go tutaj przywiozłam. Nie poszedł na umówioną wizytę z psychiatrą - wyjaśni Lilka.

- Świetnie się czuję. Nie potrzebuje tego. Mam mnóstwo energii - przyzna, na co Julka zareaguje śmiechem.

- Aż w nocy nie śpisz! 100 pomysłów na sekundę. Żadnego nie realizujesz. Znaczy nie, sorry, realizujesz. Nie możesz się skupić. Nie myślisz racjonalnie. Czujesz się świetnie - wytknie mu.

- Nie jestem nienormalny! - powie stanowczo Bart.

- Żeby lekarz takie głupstwa opowiadał. Wstydź się. Potrzebujesz pomocy. Z resztą my wszyscy potrzebujemy - skarci go matka.

- Dobrze, mogę iść. Mogę nawet iść, bo znalazłem w Internecie przypadek taki trudny i chciałem z kimś o tym porozmawiać, więc... - uzna Artur, ale tym razem w 885 odcinku "Na dobre i na złe", to Julka zaprotestuje i postawi mężowi jasny warunek - Nie! Jeśli chcesz mieszkać z nami w domu i być cały czas blisko Tymka, to pójdziesz, żeby się leczyć!

- Dlaczego ty jesteś taka radykalna? - skwituje Bart, który ostatecznie spotka się z psychiatrą (Mariusz Krzemiński).

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Najnowsze