Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 882: Bart wróci do zdrowia! Starszy pacjent dokona prawdziwego cudu - ZDJĘCIA

2023-04-06 9:11

W 882 odcinku "Na dobre i na złe" Julka (Aleksandra Hamkało) powoli zacznie tracić nadzieję, że Bart (Piotr Głowacki) wróci do zdrowia. Artur wciąż będzie przebywał w szpitalu Leśnej Górze, ale niestety jego stan nie ulegnie poprawie do czasu aż na jego salę nie trafi straszy pacjent, gdzie dojdzie do cudu! W 882 odcinku "Na dobre i na złe" Bart prawidłowo zdiagnozuje seniora, a Burska zrozumie, że jej obawy okazały się bezpodstawne, gdyż Artur zacznie do nich wracać i odzyskiwać siły! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 882 - środa, 26.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 882 odcinku "Na dobre i na złe" stan Barta wciąż pozostanie bez zmian, przez co nawet Julka zacznie tracić nadzieję, że Artur wróci do pełni zdrowia. Tym bardziej, że Markiewicz (Marcin Troński), nowy ordynator neurologii, którego Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) zatrudni na miejsce Barta, zdecyduje o wypisaniu problemowego pacjenta ze szpitala, gdyż uzna, że fizycznie już nic mu nie dolega i potrzebuje już tylko opieki i rehabilitacji, której szpital nie może zapewniać mu w kółko. Oczywiście, Burska od razu zacznie szukać mężowi miejsca w najlepszym ośrodku, ale sama zacznie mieć wątpliwości, czy Arturowi faktycznie uda się pomóc i złagodzić skutki przebytego udaru. I wtedy w 882 odcinku "Na dobre i na złe" stanie się prawdziwy cud!

W 882 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) i podopieczni Artura - Tadek (Marcin Urbanke) i Tomaszek (Antoni Sałaj) zaczną zajmować się starszym pacjentem, który nagle stracił przytomność. Po ocknięciu senior zacznie mieć urojenia, a na dodatek stanie się wrogi w stosunku do swojej sąsiadki. Zygmunt trafi na salę wspólnie z Arturem, a młodzi lekarze spróbują ustalić, co mu dolega, ale diagnoza nie przyjdzie im łatwo. Wtedy w 882 odcinku "Na dobre i na złe" z pomocą przyjdzie im Bart, który poprawnie zdiagnozuje starszego pacjenta, ku ogromnej uciesze Burskiej i młodych lekarzy!

W 882 odcinku "Na dobre i na złe" Julka oszaleje ze szczęścia, gdy Bart postawi poprawną diagnozę panu Zygmuntowi. W tym momencie Burska zrozumie jak bardzo się pomyliła w stosunku do męża i ucieszy się, że jej obawy były bezpodstawne, gdyż Artur w końcu zacznie odzyskiwać siły i wracać do zdrowia po udarze. W 882 odcinku "Na dobre i na złe" szczęśliwa Julka od razu rzuci się mężowi na szyję, a jej radość będzie tym większa, że wreszcie będzie mogła przekazać Tymkowi (Oliwier Grzegorzewski) dobre wieści w sprawie taty, który niebawem już do nich wróci taki, jakiego go pokochali!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze