Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 881: Szokujące zachowanie Tymka! Julka nie poradzi sobie z dzieckiem? - ZDJĘCIA

2023-04-12 21:01

W 881 odcinku "Na dobre i na złe" Bart (Piotr Głowacki) wciąż nie wróci do zdrowia po udarze i nie będzie sobą. Dziwne zachowanie Artura coraz bardziej zacznie odciskać swoje piętno na Tymku (Oliwier Grzegorzewski), który zacznie bać się ojca i z tego względu sam stanie się agresywny, przez co będzie miał poważne problemy w przedszkolu. W 881 odcinku "Na dobre i na złe" Tymek nie będzie mógł doczekać się powrotu starego Artura, ale on szybko nie nastąpi, gdyż Julka (Aleksandra Hamkało) umieści męża w specjalnym ośrodku, co przysporzy kolejnych problemów... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 881 - środa, 12.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 881 odcinku "Na dobre i na złe" Bart wciąż nie będzie sobą po przebytym udarze mózgu. Co prawda, Falkowicz (Michał Żebrowski) odkryje, że do wylewu mogła doprowadzić zmiana zapalna tętnicy szyjnej i natychmiast ją zoperuje, ale po zabiegu jego stan wcale się nie poprawi, a wręcz przeciwnie. Artur wykorzysta okazję, aby wymknąć się ze szpitala i zabierze Tymka na przejażdżkę samochodem, nie zważając na uwagi syna, który będzie próbował go zatrzymać. Na szczęście, w ostatniej chwili Julka zapobiegnie tragedii, ale dziwne zachowanie ojca sprawi, że Tymek zacznie się go bać! W 881 odcinku "Na dobre i na złe" chłopiec nie poradzi sobie z problemami rodzinnymi i stanie się coraz bardziej agresywny, przez co będzie miał poważne kłopoty w przedszkolu!

W 881 odcinku "Na dobre i na złe" Tymek zacznie wypytywać Julkę, kiedy stary Artur w końcu wróci do domu, ale Burska nie będzie miała dla niego dobrych wieści. Wszystko przez to, że stan Barta nie ulegnie zmianie, przez co jego następca (Marcin Troński) w Leśnej Górze, Markiewicz zdecyduje o wypisaniu pacjenta ze szpitala! Tym bardziej, że fizycznie już nic nie będzie mu dolegać, a Artur będzie już potrzebował tylko opieki i rehabilitacji. Z tego względu w 881 odcinku "Na dobre i na złe" Julka zacznie mu szukać miejsca w specjalnym ośrodku, gdyż sama nie da rady pogodzić pracy i opieki nad Tymkiem z samodzielną rehabilitacją męża...

- Dam ci znać, jak coś ustalę. Są oczywiście prywatne ośrodki, ale to po pierwsze horrendalne koszty, a po drugie... - cytuje słowa Pawlickiego (Mateusz Grydlik) portal swiatseriali.interia.pl.

- Jeśli nie będzie innego wyjścia, to choćby i prywatny.... Chcę, żeby jak najszybciej wyszedł z tego stanu - wejdzie mu w słowo Julka.

- Możesz go rehabilitować również stacjonarnie - uzna znajomy lekarz.

- Nie utrzymam takiej intensywności. Mam szpital, muszę zajmować się dzieckiem. W ośrodku w tym czasie będą z nim pracować. Bart by mi nie wybaczył, gdybym pozwoliła mu zmarnować ten czas. On zawsze myślał racjonalnie - wyjaśni Burska.

Chwilę później w 881 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu zjawią się również Lilka (Elżbieta Jodłowska) z płaczącym Tymkiem. Matka Barta usilnie będzie chciała doprowadzić do spotkania syna z wnukiem, nie zważając na to, że chłopiec boi się ojca i wcale nie chce go odwiedzać w takim stanie! Jednak Lilka będzie przekonana, że to Julka chce pozbyć się męża i odciąć Tymka od ojca, co w 881 odcinku "Na dobre i na złe" doprowadzi do kolejnej burzliwej kłótni między kobietami...

- Przecież mówiłam ci, żebyś na razie dała z tym spokój! - zarzuci jej Julka.

- Dobrze widzę, o co ci chodzi! Chcesz się go pozbyć? - uzna Lilka.

- Co? - zapyta oszołomiona Burska.

- Artur powiedział, że chcesz go oddać do jakiegoś... ośrodka - wygarnie teściowa.

- Szukam dla niego pomocy! Nie chcę, żeby ugrzązł w tym stanie! Ale przede wszystkim będę chronić mojego syna! Rozumiesz? - powie stanowczo.

- A ja mojego! Tam też leży moje dziecko! - przypomni jej, po czym wstanie i zostawi Julkę samą.

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze