Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 880: Krzysztof Radwan zabierze od Joanny syna Kubusia, żeby mogła być z Jackiem. Szybko pożałuje - ZDJĘCIA

2023-04-05 21:09

W 880 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) nie pogodzi się z tym, że Joanna (Monika Kaleńska) i jej nowy kochanek Jacek (Mateusz Rusin) stworzyli rodzinę dla jego syna Kubusia (Wiktor Trojan)! Zacznie się bać, że Kuba szybko o nim zapomni, tak jak o poprzednim ojcu, Piotrze (Marek Bukowski), który wychowywał go od urodzenia, bo wmówił chłopcu, że jest jego prawdziwym tatą. By temu zapobiec w 880 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan zabierze Kubusia od Aśki. Skorzysta z okazji, że Joanna będzie chciała pobyć z Jackiem bez przybranego syna. Ale nie wszystko pójdzie zgodnie z planem Krzysztofa. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 880 odcinka "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 880 - środa, 5.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Dla Radwana w 880 odcinku "Na dobre i na złe" stanie się jasne, że jeśli związek Aśki i Jacka wkroczy w kolejną fazę, jego syn Kubuś będzie miał kolejnego ojca. Krzysztof już raz pozwolił na to, żeby obcy mężczyzna, Piotr Gawryło, wychowywał jego dziecko. Po śmierci matki Kubusia, Hany Goldberg (Kamilla Baar), Joanna została jego zastępczą matką. Właśnie ją 7-letni chłopiec pokochał jak prawdziwą mamę, bo tej biologicznej prawie nie pamięta. Dlatego właśnie Radwan nie naciskał na naprzemienny podział opieki nad Kubusiem. Wierzył w to, że dla dobra syna jakoś się dogadają.

Ale w 880 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof przestanie akceptować fakt, że Jacek traktuje Aśkę i Kubę jak swoją rodzinę. Będzie sfrustrowany na samą myśl, że znów zejdzie na dalszy plan w życiu własnego syna, że Kubuś o nim zapomni. Zwłaszcza, że Joanna, Jacek i jego syn Patryk  (Szymon Wiśniewski) będą tworzyli zgraną, szczęśliwą rodzinę. Co prawda w 880 odcinku "Na dobre i na złe" Aśka nie zgodzi się na wspólnym wyjazd z dziećmi i nowym chłopakiem na narty, bo uzna, że nie chce się za bardzo śpieszyć, ale pójdą razem na randkę. Żeby uczcić fakt, że są razem od 31 dni.

W tym czasie Radwan w 880 odcinku "Na dobre i na złe" zajmie się Kubą i synem Jacka, Patryka. Szybko tego pożałuje, bo niesforni chłopcy będą nie do opanowania. Zwłaszcza Patryk, który okaże się bardzo rozpieszczonym dzieckiem, stawiającym swoje żądania. Do tego stopnia, że wyprowadzi Radwana z równowagi, że ten wygarnie Aśce co myśli o jej związku z Jackiem. - Nie chcę, żeby moje dziecko wychowywał obcy facet! Przed Krzysztofem i Joanną w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" trudne decyzje odnośnie przyszłości Kubusia.

M jak miłość. Marcin zapyta Izę czy chce jeszcze być jego żoną. Szokująca odpowiedź!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze