Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 877: Amelia przyzna, co połączyło ją z Bartem! Julka nie będzie mogła w to uwierzyć - ZDJĘCIA

2023-03-15 21:12

W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Bart (Piotr Głowacki) wciąż nie odzyska przytomności po udarze mózgu, co kompletnie załamie Julkę (Aleksandra Hamkało). Burska będzie nieustannie czuwać przy łóżku męża, przez co jej uwadze nie ujdzie wizyta Amelii (Julia Turczynowicz), którą w ostatnim czasie Artur mocno się zafascynował. W 877 odcinku "Na dobre i na złe" między Julką a Amelią dojdzie do ostrej wymiany zdań, w efekcie której pięściarka w końcu przyzna Burskiej, co zaszło między nią a Bartem! To będzie prawdziwy wstrząs dla żony Artura, która zrozumie jak bardzo się pomyliła... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 877 - środa, 15.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Bart ciągle pozostanie nieprzytomny po udarze mózgu, do którego doszło w trakcie rutynowego zabiegu. Przypomnijmy, że Artur po kłótni z Julką przystąpił do operacji, w czasie której najpierw zalał się zimnym potem i zaczął opowiadać niestworzone historie, a następnie upadł na ziemię i stracił przytomność. Zaalarmowana Burska od razu zdiagnozowała męża pod kątem udaru, który potwierdziły kolejne badania. Oczywiście, lekarze robili, co w ich mocy, ale w 877 odcinku "Na dobre i na złe" Artur wciąż nie odzyska przytomności, a przy jego łóżku non stop będzie czuwać zrozpaczona Julka, której uwadze nie ujdzie wizyta Amelii!

W 877 odcinku "Na dobre i na złe" Amelia zdecyduje się odwiedzić Artura, który w ostatnim czasie ogromnie jej pomógł nie tylko pod względem medycznym, ale przede wszystkim finansowym. Pięściarka postanowi osobiście sprawdzić jak ma się profesor, ale na widok Julki od razu ucieknie z sali!

- Przepraszam, nie chciałam. Nie wiedziałam, że to pani - przyzna Amelia.

Wtedy w 877 odcinku "Na dobre i na złe" Julka odejdzie od łóżka męża i ruszy za Amelią. Burska zatrzyma pięściarkę, ale to nie z nią będzie chciała rozmawiać...

- Poczekaj... nie uciekaj, porozmawiajmy - zatrzyma ją.

- Nie chciałam pani sprawiać przykrości, dodatkowego stresu... - wytłumaczy się.

- To po co przyszłaś? - zapyta z wyrzutem.

- No przecież nie do pani. Do Artura... Profesora... - stwierdzi, po czym Julka uświadomi ją, iż doskonale wie, że są na "ty", ale Amelia nie będzie widziała w tym nic złego.

Wówczas w 877 odcinku "Na dobre i na złe" Amelia poczuje się w obowiązku, aby wyjaśnić Julce powód swojej wizyty. Pięściarka przyzna, że chociaż w części chciała oddać pieniądze, którymi poratował ją Artur, ale Burska nie będzie chciała ich przyjąć!

- Przyszłam, bo... chciałam oddać pieniądze. Niewiele, ale dowiedziałam się, że Artur... - spróbuje wyjaśnić, ale Burska wejdzie jej w słowo.

- Ja ich nie chcę, dziękuję - oburzy się Julka. 

W tym momencie w 877 odcinku "Na dobre i na złe" Amelia postanowi dać Julce jasno do zrozumienia, że między nią a Arturem do niczego nie doszło. Pięściarka wyjaśni Burskiej, że Bart wyciągnął do niej rękę i bezinteresownie jej pomógł, a resztę już niesłusznie sama sobie dopowiedziała. Dopiero wtedy do Julki dojdzie, że zbyt pochopnie oceniła męża, ale na to będzie już za późno...

- Ja wiem, że pani to może widzieć inaczej, ale Artur naprawdę mi pomógł. Uratował mnie w wielu sytuacjach, które były dla mnie beznadziejne... i tyle. Aż tyle... Nigdy nie chciał nic w zamian. Nauczył mnie jeszcze jednej rzeczy - nie uciekać, dlatego odchodzę, nie uciekam. I nie wmawiaj mi, że ja... to nie ja uciekam, tylko ty! - pouczy ją.

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze