Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 875: Adorator Aliny sprawi jej szokującą niespodziankę! Wciągnie we wszystko Agatę - ZDJĘCIA

2023-02-22 21:35

W 875 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 1.03.2023 o 20.55 w TVP2) Sylwester (Konrad Marszałek) postanowi zdobyć serce Aliny (Katarzyna Skrzynecka) w dość nietypowy sposób! Staliński wybłaga u Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) wolny gabinet, który z myślą o swojej wybrance wystylizuje na rajską plażę, aby dać jej nieco oddechu po ciężkim dyżurze. W 875 odcinku "Na dobre i na złe" Fisher będzie zachwycona niespodzianką, a pomysł Sylwestra okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 875 - środa, 1.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 875 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwester nie odpuści i postawi sobie zdobycie serca Aliny za punkt honoru! Przypomnijmy, że Staliński uratował Fihser i Falkowicza (Michał Żebrowski), gdy zostali uwięzieni w windzie i poczuł się w obowiązku, aby zaopiekować się lekarką, która od razu wpadła mu w oko, a on również nie został jej obojętny. Alina poruszyła cały szpital, aby odnaleźć Sylwestra i jeszcze raz podziękować mu za uratowanie życia, z kolei rehabilitant w ramach wdzięczności postanowił zaprosić ją na kolację, ale spotkał się z odmową. Jednak w 875 odcinku "Na dobre i na złe" Staliński się nie podda i wpadnie na dużo bardziej oryginalny pomysł, aby zdobyć serce Fisher!

W 875 odcinku "Na dobre i na złe" jak podaje swiatseriali.interia.pl Sylwester ubłaga u Agaty wolny gabinet, który postanowi przerobić na rajską plażę specjalnie z myślą o swojej wybrance. Tym bardziej, że Staliński zdąży się dowiedzieć, że jego ukochana nie była na urlopie i chociaż w taki sposób zdecyduje się jej to zrekompensować. Rehabilitant wystylizuje pokój na rajski zakątek, w którym znajdą się nie tylko leżaki, ale również piasek i palmy, a z głośników popłynie szum fal i pokrzykiwanie mew. Jednak, aby dostać się do raju w 875 odcinku "Na dobre i na złe" Alina będzie musiała rozwiązać pewną zagadkę, co jeszcze bardziej ją zaintryguje!

W 875 odcinku "Na dobre i na złe" Alina tuż po przyjściu do pracy dostrzeże na swoim biurku jabłko, do którego ogonka będzie przyczepiony tajemniczy liścik o treści!

- Smacznego! Barek, hasło żyrafy wchodzą do szafy, o dowolnej porze - odczyta Alina, po czym zdecyduje się podążyć tym tropem, gdzie już będą czekały na nią ciasteczka i klucz z kolejną wskazówką - 2 piętro, gabinet 7...

Oczywiście, Alina w 875 odcinku "Na dobre i na złe" zdecyduje się podążyć tą drogą i w końcu dotrze do wskazanego miejsca, w którym będzie już czekał na nią Sylwek! Zaskoczona i szczęśliwa Fisher aż nie będzie mogła uwierzyć w to, co przygotuje dla niej Staliński!

- Podoba ci się niespodzianka? - zapyta nieśmiało Sylwek.

- Bardzo! - przyzna uradowana Alina.

- Mówiłaś, że cię ominął urlop w tym roku...- wspomni rehabilitant.

- Nikt jeszcze nie przemycał dla mnie urlopu na plaży... do szpitala! - zachwyci się.

- Miałem szczęście, że wolisz morze... Z górami byłoby trudniej! - zaśmieje się Staliński, po czym zacznie wachlować lekarkę.

Na dobre i na złe. Była narzeczona Falkowicza wróci po latach! Profesor wpadnie w panikę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze