Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 872: Alina zyska nowego adoratora! Uratuje jej życie - ZDJĘCIA

2023-01-25 20:50

W 872 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 8.02.02023 o 20.55 w TVP2) Alina (Katarzyna Skrzynecka) i Andrzej (Michał Żebrowski) z samego ranka utkną w szpitalnej windzie. Falkowicz natychmiast zacznie panikować, czym doprowadzi do burzliwej sprzeczki ze swoją szwagierką. Na szczęście, w 872 odcinku „Na dobre i na złe” Fisher zachowa zimną krew, a z pomocną uwięzionym ruszy nowy rehabilitant Sylwek (Konrad Marszałek). Staliński wyciągnie Alinę z windy, czym mocno jej zaimponuje, a sam również długo nie pozostanie wobec niej obojętny i zaprosi ją na randkę! Jak zareaguje Alina? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 872 - środa, 8.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 872 odcinku „Na dobre i na złe” poranek dla Aliny i Andrzeja zacznie się bardzo nerwowo, gdyż lekarze utkną w szpitalnej windzie. Wówczas niejako historia zatoczy koło, gdyż wcześniej w dźwigu w Leśnej Górze uwięzieni zostali również Blanka (Pola Gonciarz) i Krzysiek (Mateusz Damięcki), w trakcie przerażającego wybuchu gazu. Jednak była to zupełnie inna sytuacja, przez co towarzyszyły jej odmienne emocje. W obliczu śmierci Consalida wyznała Radwanowi miłość, z kolei on przyznał, że jest ojcem Kubusia (Wiktor Trojan). Z kolei w 872 odcinku „Na dobre i na złe” między Fisher i Falkowiczem tak miło nie będzie. Co prawda, Falkowicz od razu zacznie panikować, ale to przerodzi się tylko w burzliwą sprzeczkę między profesorem, a jego szwagierką, która oboju zepsuje humor już z samego rana!

W 872 odcinku „Na dobre i na złe” jak podaje swiatseriali.interia.pl Alina za wszelką cenę będzie próbowała otworzyć drzwi windy i zacznie naciskać wszystkie przyciski, czym zirytuje Andrzeja! Tym bardziej, że działania Fisher i tak nic nie dadzą, gdyż drzwi wciąż nie będą chciały się otworzyć, co doprowadzi już do paniki profesora!

- Nie naciskaj tak nerwowo, bo coś zepsujesz! - pouczy ją Falkowicz.

- Nerwowo? To ty jesteś cały spięty... - wytknie mu Alina, po czym zacznie krzyczeć - O, cholera... Naciśnij alarm!... Nie działa... O, cholera!

Wtedy w 872 odcinku „Na dobre i na złe” na pomoc lekarzom wyruszą pacjenci i pielęgniarki z nowym rehabilitantem Sylwkiem na czele. Na szczęście, winda utknie na takim poziomie, że możliwa będzie ewakuacja uwięzionych, jednak otwór do wyjścia znajdzie się na samej górze, co również będzie stanowić problem dla Andrzeja, który będzie musiał podsadzić Alinę!

- Podsadź mnie, zamiast stać! - rozkaże mu Fisher.

- Nie do końca wiem, jak zręcznie, delikatnie... - zacznie tłumaczyć się Andrzej, ale zdenerwowana szwagierka wejdzie mu w słowo.

- No za tyłek mnie popchnij, na miłość boską! - krzyknie.

Wówczas w 872 odcinku „Na dobre i na złe” Falkowicz pójdzie za radą Aliny i wypchnie ją ku górze, gdzie przejmie ją już Sylwek. Staliński wyciągnie Fisher siłą własnych mięśni, czym ogromnie jej zaimponuje! Lekarka natychmiast zacznie komplementować nowego kolegę, który wobec niej również długo nie pozostanie obojętny!

- Strasznie jesteś silny... Coś ćwiczysz? - zapyta zaciekawiona Alina.

- Nie, ja mam tak naturalnie... - wyjaśni Sylwek.

Chwilę później w 872 odcinku „Na dobre i na złe” Staliński zbierze się na odwagę i zaprosi Fisher na randkę! Sylwek zaproponuje Alinie randkę, czym ogromnie ją zszokuje, a jednocześnie po raz kolejny mocno sobie u niej zapunktuje, gdyż zabłyśnie wiedzą i rozbawi ją do łez!

- Odkryłem świetną knajpę wegetariańską niedaleko... Może się wybierzemy? - zaproponuje rehabilitant.

- Dlaczego się mną interesujesz? - zapyta zdziwiona Fisher.

- Dlaczego? To chyba jasne. Uratowałem cię z windy. W niektórych kulturach uważa się, że jeśli kogoś uratujesz, jesteś za niego odpowiedzialny - wytłumaczy jej, czym znów sobie u niej zapulsuje.

- Skąd bierzesz takie mądrości? - zainteresuje się.

- Szczerze mówiąc... chyba z Indiany Jonesa - odpowie, czym rozbawi lekarkę, a tym samym doda sobie pewności siebie - Przynajmniej udało mi się ciebie rozbawić... Na wszelki wypadek dam ci wizytówkę. Żebyś nie musiała się za mną uganiać po całym szpitalu. Czy Alina ostatecznie jednak przyjmie zaproszenie Sylwka? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Była narzeczona Falkowicza wróci po latach! Profesor wpadnie w panikę
Najnowsze