Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 873: Radwan zazdrosny o Blankę! Przekona Agatę, aby pozbyła się gangstera ze szpitala? - ZDJĘCIA

2023-01-27 11:41

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 15.02.2023 o 20.55 w TVP2) Radwan (Mateusz Damięcki) wpadnie w szał, gdy dowie się, że Mario (Marcin Korcz) został nowym salowym w Leśnej Górze! Krzysiek natychmiast zjawi się w gabinecie Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) i zażąda, aby Woźnicka przeniosła go do innej placówki, ale dyrektorka szpitala się na to nie zgodzi! Wówczas w 873 odcinku "Na dobre i na złe" wściekły Radwan postanowi osobiście rozmówić się ze swoim rywalem, któremu stanowczo zapowie, że ma trzymać się z daleka od Blanki (Pola Gonciarz)! Jak zareaguje Mario? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 873 - środa, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Mario rozpocznie pracę w Leśnej Górze jako salowy, o czym informowaliśmy jako pierwsi. Dzięki zeznaniom Blanki, która weźmie Milewskiego w obronę i przyzna, że nie chciał jej zabić, sąd zamieni gangsterowi karę i zamiast więzienia skieruje go na prace społeczne, które gangster zdecyduje się zrealizować w tym samym szpitalu, w którym pracuje jego ukochana. Widok Mario w 873 odcinku "Na dobre i na złe" rozedrze serce Blanki na pół, gdyż z jednej strony jego obecność ogromnie ją zirytuje, zaś z drugiej szalenie ucieszy. Oczywiście, Consalida zachowa pokerową twarz i poprosi Mario, aby zmienił szpital, gdyż nie będzie w stanie z nim pracować. Jednak Milewski wcale nie będzie chciał ruszać się z Leśnej Góry!

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" obecność Mario aż wyprowadzi Krzyśka z równowagi. Radwan zacznie szaleć z zazdrości o Blankę tym bardziej, że w tym momencie zostanie mu już tylko Consalida, gdyż Joanna Gawryło (Monika Kaleńska) już zacznie układać sobie życie u boku Jacka Marcinkowskiego (Mateusz Rusin), ojca kolegi Kubusia (Wiktor Trojan). W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek za wszelką cenę postara się pozbyć gangstera ze szpitala i natychmiast ruszy na skargę do Agaty! Radwan nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego Woźnicka zatrudniła w Leśnej Górze gangstera i od razu zacznie robić jej wymówki, aby pozbyć się swojego rywala, ale spotka się ze sporym rozczarowaniem, gdyż jak podaje swiatseriali.interia.pl Agata nie zgodzi się go przenieść do innej placówki! Woźnicka wyjaśni Radwanowi, że mają zbyt duże braki kadrowe, aby mogła zrezygnować z Mario!

Po rozmowie z Agatą w 873 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysiek wpadnie w dziki szał. Wówczas Radwan postanowi osobiście rozmówić się ze swoim rywalem, którego już na wstępie zacznie straszyć, ale jego groźby nie zrobią na Mario żadnego wrażenia...

- Długo tu nie popracujesz... - obieca mu Krzysiek.

Wtedy w 873 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan zdenerwuje się jeszcze bardziej i zacznie coraz ostrzej grozić Milewskiemu! Krzysiek da mu jasno do zrozumienia, że ma zostawić Blankę w spokoju, jednak Mario, tak jak zapowiedział ukochanej, wcale nie będzie miał zamiaru sobie jej odpuszczać!

- I wara od niej! Nawet nie próbuj się do niej zbliżać, rozumiemy się?! - powie stanowczo Radwan.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze