Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 873: Mario nowym salowym w Leśnej Górze! Tak odzyska Blankę? - ZDJĘCIA

2023-01-25 20:51

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 15.02.2023 o 20.55 w TVP2) Mario (Marcin Korcz) zatrudni się w Leśnej Górze jako salowy, dzięki czemu znów będzie blisko Blanki (Pola Gonciarz). W ten sposób Milewski będzie chciał pokazać Consalidzie, że w niczym nie kłamał i jest gotowy na wszystko, aby odzyskać jej serce. W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka spotka pracującego Mario w szpitalu, a jego widok ogromnie ją zszokuje! Consalida nie będzie chciała z nim rozmawiać, ale Milewski nie odpuści! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 873 - środa, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Mario spełni swoją obietnicę i postanowi zawalczyć o Blankę! Milewski będzie ogromnie wdzięczny swojej ukochanej za jej zeznania w sądzie, dzięki którym uda mu się uniknąć więzienia. Zdradzamy, że Consalida weźmie gangstera w obronę i zezna, że Mario nie chciał jej zabić i przedstawi ku temu racjonalne argumenty, które będą działały na jego korzyść. To dzięki niej Milewski wyjdzie na wolność i zapewni Consalidę o swoim uczuciu. Mario obieca ukochanej, że zrobi wszystko, aby mu uwierzyła i nie zrazi się nawet, gdy Blanka odjedzie spod szpitala w towarzystwie jego największego rywala Krzyśka Radwana (Mateusz Damięcki). W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Milewski wkroczy do akcji, gotowy na wszystko, aby odzyskać Consalidę!

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Mario zostanie nowym salowym w Leśnej Górze. Bardzo możliwe, że Milewski, tak jak wcześniej Lucyna Sikorka (Anna Samusionek), trafi tam z racji zasądzonych prac społecznych, które sąd wymierzy mu zamiast wyroku pozbawienia wolności. Pewnie dlatego od razu złapie z matką Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) wspólny język. Jednak wybór konkretnego szpitala pozostanie już w kwestii Mario, który nie będzie mógł zdecydować inaczej i wybierze Leśną Górę, w której pracuje jego ukochana Blanka. W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Milewski już rozpocznie pracę w szpitalu i w przeciwieństwie do Sikorki, skrupulatnie będzie wywiązywał się ze swoich zadań, co od razu zwróci uwagę Consalidy!

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka dozna szoku, gdy zobaczy Mario z mopem w stroju salowego w Leśnej Górze. Zaskoczona Consalida natychmiast wybiegnie ze szpitala, ale Milewski podąży za nią, jednak nie uda mu się zatrzymać ukochanej. Zasmucony gangster będzie patrzył jak odchodzi jego ukochana, która w 873 odcinku "Na dobre i na złe" zda sobie sprawę, że nigdy nie uwolni się od Mario, który mimo tego, co zrobił wciąż będzie bliski jej sercu, a ona sama długo nie będzie umiała z tym walczyć. Bo mimo wszystko nadal będzie go kochać!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany