Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 873: Bart zabije pacjenta?! Julka doniesie na męża Agacie – ZDJĘCIA

2023-02-15 20:12

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 15.02.2023 o 20.55 w TVP2) Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) przestaną się już dogadywać nie tylko w sprawach prywatnych, ale również zawodowych. Małżonkowie ostro pokłócą się w trakcie operacji pacjenta, w efekcie czego Bart wyrzuci żonę z sali operacyjnej! Wzburzona Burska w 873 odcinku "Na dobre i na złe" natychmiast poleci na skargę do Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) i doniesie Woźnickiej, że Bart mógł zabić pacjenta! Dyrektorka szpitala natychmiast wezwie do siebie Artura, po czym zawiesi w obowiązkach służbowych nie tylko jego, ale i Julkę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 873 - środa, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" w małżeństwie Julki i Artura wybuchnie poważny kryzys, gdy Burska odkryje, że z ich wspólnego konta zniknęły wszystkie oszczędności, a jej mąż zmienił się nie do poznania. Żonie Artura nie spodobają się poranne telefony Amelii (Julia Turczynowicz), której to właśnie Bart odda ostatnie pieniądze, jak również jego nagłe zainteresowanie boksem, a także późniejsze powroty do domu z obitym nosem. Oczywiście, Artur nie będzie miał sobie nic do zarzucenia, co tylko jeszcze bardziej podgrzeje napiętą atmosferę między małżonkami, która z domu przeniesie się również do pracy! W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Julka i Bart pokłócą się o przypadek jednego z pacjentów, który ulegnie wypadkowi nieopodal leśnej Góry! Profesor będzie chciał natychmiast operować, z kolei anestezjolog nie wyrazi na to zgody!

Jednak ostatecznie w 873 odcinku "Na dobre i na złe" to Bart będzie górą i pacjent trafi na salę operacyjną, ale w czasie zabiegu dojdzie do komplikacji, których obawiała się Burska. Wściekła Julka natychmiast wygranie mężowi, co o nim myśli, a urażony Artur wyrzuci ją z sali, poniżając żonę w oczach pozostałych lekarzy!

- Miałam rację! Jesteś człowiekiem niereformowalnym! - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

- Nie jestem w stanie operować w obecności tego anestezjologa! Proszę wezwać natychmiast innego anestezjologa! Natychmiast! - zażąda, wprowadzając wszystkich w osłupienie.

Chwilę później w 873 odcinku "Na dobre i na złe" wzburzona Julka poleci na skargę do Agaty. Burska opowie dyrektorce szpitala jak mąż okropnie potraktował ją w czasie operacji, w czasie której naraził życie pacjenta, gdyż zdecydował się na zabieg usunięcia krwiaka podtwardówkowego bez skrzyżowanej krwi...

- Nie da się z nim pracować, Agata... Postępuje nonszalancko i nieprofesjonalnie! Ty wiesz, co on powiedział? Że obecność "tego anestezjologa" zagraża pacjentowi! Zrobił to publicznie... Przy wszystkich ludziach na sali podważył mój autorytet, poniżył mnie! - wyżali się Burska.

Wtedy w 873 odcinku "Na dobre i na złe" Woźnicka natychmiast wezwie do siebie Barta i doprowadzi do jego konfrontacji z Burską. Niestety, między małżonkami ponownie dojdzie do burzliwej kłótni, w związku z czym Agata nie będzie miała innego wyjścia i zdecyduje się ich zawieść, oceniając, że ich prywatny konflikt dezorganizuje pracę całego szpitala!

- Jestem zmuszona oboje was zawiesić. Na razie na tydzień... Niech każde z was pojedzie sobie gdzieś, osobno, wrócicie za tydzień i wtedy zobaczymy, do jakiego wniosku razem dojdziemy - zażąda Woźnicka.

Oczywiście, Artur w 873 odcinku "Na dobre i na złe" nie pogodzi się z decyzją Agaty i zacznie nakłaniać ją do zmiany zdania, ale Woźnicka pozostanie nieugięta!

- Nie możesz mnie zawiesić! - zacznie protestować Artur.

- Mogę. I muszę. Przepraszam, Artur, ale nie mam wyjścia... - powie stanowczo Agata.

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze