Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 873: Poważny kryzys u Julki i Barta! Artur wyrzuci żonę i wybierze Amelię - ZDJĘCIA

2023-01-27 12:51

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 15.02.2023 o 20.55 w TVP2) u Julki (Aleksandra Hamkało) i Artura (Piotr Głowacki) wybuchnie poważny kryzys! Małżonkowie zupełnie przestaną się dogadywać i to nie tylko w domu, ale i w pracy, do której zaczną przenosić osobiste problemy. W 873 odcinku "Na dobre i na złe" w trakcie operacji między Burską a Bartem dojdzie do ostrego konfliktu, w wyniku którego lekarz wyrzuci żonę z sali, a po wszystkim pocieszy się w ramionach Amelii (Julia Turczynowicz)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 873 - środa, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" w małżeństwie Julki i Barta wybuchnie kolejny kryzys, do którego przyczyni się nagłe pojawienie się Amelii! Pięściarka od razu zwróciła uwagę Artura i ogromnie zaimponowała mu swoją siłą, wolą walki i odwagą, gdyż w końcu powaliła na ziemię niejednego faceta. Amelia od razu wpadła Bartowi w oko, jednak lekarz starał się walczyć z uczuciem tak jak wcześniej w przypadku Kazi (Zuzanna Lit), ale również i tym razem się podda. Wszystko przez to, że pięściarka ponownie trafi do Leśnej Góry i zatai przed lekarzem swój stan zdrowia, przez co Artur zgodzi się, aby wróciła na ring, choć prawda i tak szybko wyjdzie na jaw. Bart obejrzy jej pojedynek w Internecie i natychmiast przerwie walkę, jednak badania nie wykażą urazu mózgu, co zdenerwuje pięściarkę, która nie otrzyma wynagrodzenia za walkę i nie będzie mogła pomóc matce, jednak Bart w 872 odcinku "Na dobre i na złe" postanowi naprawić swój błąd!

W 872 odcinku "Na dobre i na złe" Artur wyczyści konto i przekaże Amelii potrzebne pieniądze, nie informując o niczym żony. Jednak Julka i tak odkryje prawdę i nabierze poważnych podejrzeń co do uczciwości męża. Szczególnie, że już z samego rana do Barta zacznie wydzwaniać Amelia, co zacznie się przekładać na kryzys w ich małżeństwie, który na dobre wybuchnie w 873 odcinku "Na dobre i na złe". Wówczas małżonkowie przestaną się już dogadywać nie tylko w domu, ale również i w pracy, gdzie dojdzie między nimi do ostrego spięcia w przypadku leczenia jednego z pacjentów, który będzie miał wypadek niedaleko Leśnej Góry. Bart zarządzi operację poszkodowanego, jednak Julka będzie miała na ten temat zupełnie inne zdanie i pojawi się problem.

W 873 odcinku "Na dobre i na złe" pacjent ostatecznie trafi na blok operacyjny, jednak w trakcie zabiegu dojdzie do komplikacji, których obawiała się Julka. Wówczas między małżonkami nastąpi ostra wymiana zdań, w efekcie której Artur nie wytrzyma i wyrzuci żonę z sali operacyjnej! Afera szybko rozniesie się po Leśnej Górze, a lekarze trafią na dywanik do Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra), gdzie będą musieli wytłumaczyć się ze swojego zachowania, co tylko pogłębi ich kryzys. Jednak Bart długo nie będzie go rozpamiętywał, gdyż szybko znajdzie sobie pocieszenie. W 873 odcinku "Na dobre i na złe" Artur ponownie spotka się z Amelią, która podziękuję mu pożyczkę, będącą ostatnią deską ratunku dla jej matki przed więzieniem. Pięściarka postanowi odwdzięczyć się lekarzowi za pomoc i zaproponuje mu, że odda mu pieniądze, dając mu lekcje boksu! Jak na jej propozycję zareaguje Bart i co stanie się z jego małżeństwem? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze