Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 871: Mario nie trafi do więzienia! Blanka uratuje ukochanego przed wyrokiem – ZDJĘCIA

2023-01-13 11:40

W 871 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 1.02.2023 o 20.55 w TVP2) członkowie mafii Szymona (Marek Bogucki) staną przed sądem, a wśród nich na ławie oskarżonych zasiądzie również Mario (Marcin Korcz). Głównym świadkiem w sprawie zostanie Blanka (Pola Gonciarz), która miała podzielić los zamordowanej Malwiny (Dagmara Bryzek), ale dzięki Milewskiemu jej życie udało się uratować. W 871 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida złoży zeznania, w czasie których oczyści Mario z zarzucanych mu czynów, dzięki czemu gangster uniknie dodatkowych problemów! Milewski wyjdzie na wolność i złoży ukochanej ważną obietnicę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 871 - środa, 1.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 871 odcinku "Na dobre i na złe" odbędzie się rozprawa sądowa, w czasie której będą ważyć się losy mafii Szymona, oskarżonej o morderstwo prostytutki Malwiny, usiłowanie morderstwa Blanki, a także szantażowania Glorii (Aleksandra Garbowska). Na ławie oskarżonych zasiądą wszyscy członkowie mafii, w tym także Mario, który dołączy do "kolegów" jako ostatni tuż po tym jak obudzi się ze śpiączki po koszmarnym wypadku i zacznie odzyskiwać siły. Przypomnijmy, że Milewski próbował uciec przed policją, ale nie chciał opuszczać Leśnej Góry bez pożegnania z Blanką, które kosztowało go schwytaniem na szpitalnym parkingu, skuciem na oczach ukochanej i odwiezieniem do aresztu. Jednak już w 871 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka i Mario ponownie się spotkają, ale tym razem na sali sądowej, gdzie będzie ważyła się przyszłość gangstera!

W 871 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida posłucha głosu serca i uratuje Milewskiego przed wyrokiem! Blanka zezna przed sądem, że Mario nie chciał jej ani zabić ani zaatakować, mimo iż z polecenia Szymona to on miał wykonać na niej wyrok śmierci, ale oczywiście, gdy odkrył, że chodzi o jego ukochaną, to był gotowy poświęcić dla niej własne życie! Gangster próbował wywieść lekarkę z kraju, gdyż tylko w ten sposób mógł ją uratować, a gdy ukochana poznała prawdę, to ze wszystkich sił starał się ją zatrzymać, co doprowadziło do tragicznego wypadku. Na szczęście, Mario wyszedł z niego cało, a po wszystkim Blanka zrozumiała, że gangster naprawdę ją pokochał i nigdy by jej nie skrzywdził. Dlatego w 871 odcinku "Na dobre i na złe" zezna przed sądem na jego korzyść i oczyści go z zarzucanych mu czynów, dzięki czemu oszczędzi mu dodatkowych problemów!

Jeszcze w 871 odcinku "Na dobre i na złe" Mario będzie poruszony zachowaniem Blanki i postanowi odwdzięczyć się ukochanej, że go uratowała. Po rozprawie Consalida wróci do pracy, a Milewski będzie mógł wyjść na wolność i od razu ruszy w kierunku Leśnej Góry, gdzie poczeka aż lekarka skończy dyżur. Wówczas Mario wyzna Blance miłość i obieca ukochanej, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby odzyskać jej serce! Jak na słowa Milewskiego w 871 odcinku "Na dobre i na złe" zareaguje Consalida? Czy da bandycie drugą szansę? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze