Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 870: Zaręczyny Michała i Oleny w cieniu tragedii. "Zmarły" narzeczony wróci do życia - ZDJĘCIA

2023-01-11 21:36

W 870 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) i Olena (Tetiana Malkova) zaręczą się! Choć znają się dopiero od kilku miesięcy i są razem od niedawna, to Michał postanowi pójść za radą dziadka Cezarego (Daniel Olbrychski) i łapać szczęście, które może mu się wymknąć w każdej chwili, nie odkładać niczego na potem. Pod wpływem seniora Michał w 870 odcinku "Na dobre i na złe" oświadczy się Olenie podczas przejażdżki łódką. Nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Ale najgorsze stanie się, gdy do szpitala w Leśnej Górze trafi uznany za zmarłego narzeczony Oleny, ranny żołnierz z Ukrainy Artiom (Michaił Pszeniczny). Zobacz ZDJĘCIA z 870 odcinka "Na dobre i na złe" i sprawdź czy Michał znów straci ukochaną.

"Na dobre i na złe" odcinek 870 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zaręczyny Michała i Oleny w 870 odcinku "Na dobre i na złe" wcale nie oznaczają szybkiego ślubu tej pary z Leśnej Góry! Wręcz przeciwnie. Bo bolesnych przeżyciach ze ślubem odwołanym przez Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska), tym razem Wilczewski będzie chciał mieć pewność, że dobrze wybrał przyszłą żonę. Co do słuszności wyboru Michała w 870 odcinku "Na dobre i na złe" przekona dziadek Cezary, który przyjmie Olenę do rodziny już podczas pierwszego spotkania. Śliczna lekarka z Ukrainy z miejsca skradnie serce seniora.

Podczas wizyty u Cezarego w 870 odcinku "Na dobre i na złe" Olena i Michał spędzą romantyczne chwile. Dziadek Wilczewskiego, widząc jak wielkim uczuciem darzą się zakochani, zacznie go na oświadczyny. Początkowo Michał nie będzie skory do szybkich zaręczyn z Oleną. - Znamy się dopiero od paru miesięcy…

Cezary w 870 odcinku "Na dobre i na złe" przypomni Michałowi zakończony rozstaniem ślub z Hanią. - Poprzednim razem z Hanią parę lat się z tym woziłeś i co wyszło? Lipa! Szczęście trzeba łapać tu i teraz! Byłeś na wojnie, to widziałeś, jakie to wszystko jest kruche. Nie można odkładać życia na potem! - poradzi wnukowi.

Żeby zaręczyny Michała z Oleną w 870 odcinku "Na dobre i na złe" przebiegły tak jak trzeba, podaruje mu pierścionek po swojej matce, czyli prababci Wilczewskiego. - Jakby co, to pierścionek po mojej matce jest w komodzie, pokazywałem ci kiedyś Tylko ten z brylantem, żebyś nie pomylił i nie dał tego srebrnego z bursztynem!

W finale Michał w 870 odcinku "Na dobre i na złe" ruszy do akcji! Wilczewski poprosi ukochaną o rękę w malowniczym otoczeniu, podczas przejażdżki łódką, a jego wyznanie okaże się naprawdę niezapomniane. Bo nagle wypadnie za burtę łódki, wpadnie do wody i omal się nie utopi. - Wyjdziesz za mnie?! Ukląkłbym, ale w tej sytuacji to niemożliwe!

Oczywiście Olena w 870 odcinku "Na dobre i na złe" powie Michałowi "tak", nieświadoma tego, że jej narzeczony Artiom żyje, że uznany za zmarłego żołnierz zostanie pacjentem profesora Artura Barta (Piotr Głowacki). Ciężko ranny Artiom trafi do szpitala w Leśnej Górze, cudem ujdzie z życiem z płonącego czołgu. Ale po wypadku narzeczony Oley straci pamięć. Wyzna Bartowi z Leśnej Góry, że nie wie, jak się nazywa, skąd pochodzi i czy ma rodzinę. Artur zrobi wszystko, by mu pomóc, nawet nie podejrzewając, że ma przed narzeczonego Oleny.

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze