Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 870: Walka Borysa i Miłosza o Hanię! Jakubek przegra po raz drugi? – ZDJĘCIA

2023-01-10 15:38

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 25.01.2023 o 20.55 w TVP2) Borys (Marcin Zacharzewski) kolejny raz spróbuje zdobyć serce Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). Jakubek będzie przekonany, że po swoim rozwodzie i rozstaniu Hani z Michałem (Mateusz Janicki) już nikt nie stanie na drodze do ich szczęścia, ale mocno się przeliczy! W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Sikorkę na randkę zaprosi również Miłosz (Mikołaj Roznerski) i Hania znajdzie się w potrzasku! Którego z adoratorów wybierze? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 870 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Borys rozwiedzie się z Lidką (Marta Król) i postanowi znów zakręcić się wokół Hani! Przypomnijmy, że w przeszłości Jakubek już stratował do Sikorki, ale wówczas musiał obejść się smakiem, gdyż serce lekarki należało już do Michała. Po miłosnej porażce Borys nie umiał ułożyć sobie życia i pozostał obojętny na wdzięki zainteresowanej nim Halinki (Joanna Jarmołowicz), ale gdy na jego drodze pojawiła się Lidka i kolejny rywal, którym okazał się Paweł (Marcin Sianko), to Jakubek postanowił kuć żelazo, póki gorące i oświadczył się ukochanej. Niestety, ich małżeństwo okazało się kompletną porażką, w związku z czym w 870 odcinku „Na dobre i na złe” Borys będzie już po rozwodzie, a swoją wolność postanowi uczcić właśnie z Hanią!

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Jakubek ponownie spróbuje zdobyć serce Sikorki. Tym bardziej, że Hania już zdąży rozstać się z Michałem, który zacznie budować swoje szczęście u boku Oleny (Tetiana Malkova) i nawet się jej oświadczy, a także z życia Sikorki bezpowrotnie zniknie Piotr Korban. Dlatego Borys postanowi wykorzystać kolejną szansę od losu i zaprosi Hanię na wspólne świętowanie swojego rozwodu, czym mocno zszokuje Sikorkę!

- To jak? Uczcimy to?... Mój rozwód! - zaproponuje Borys.

- Myślałam, że chodzicie na terapię… - zdziwi się Hania, ale Jakubek w 870 odcinku „Na dobre i na złe” szybko wyprowadzi ją z błędu.

- Chodziliśmy... Dzięki terapii zrozumiałem, że nie ma co dalej brnąć... - wyjaśni, po czym ponowi swoją propozycję - Pomyślałem, że moglibyśmy jakieś piwko, winko… wieczorkiem…

Jednak w 870 odcinku „Na dobre i na złe” ze swoją propozycją randki wyskoczy również Miłosz! Laborant zaprosi w końcu Sikorkę do wspominanego wcześniej Muzeum Farmacji tylko, że nie zadzwoni i nie umówi się z lekarką wcześniej tak jak zapewniał lecz postawi ją przed faktem dokonanym!

- Mieliśmy się spotkać… Zaprosiłem cię do Muzeum Farmacji - zacznie Miłosz.

- A... oczywiście, pamiętam… - wspomni Hania.

- To może dziś pójdziemy? Jesteśmy umówieni, będę czekał o 16-ej - oznajmi laborant, nie dając Sikorce dojść do słowa.

Co w tej sytuacji zrobi Hania w 870 odcinku „Na dobre i na złe”? Czy wybierze się na wspólne świętowanie rozwodu z Borysem, a może po raz drugi wystawi Jakubka i spędzi ten wieczór w towarzystwie sobowtóra zmarłego Korbana? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe, odcinek 865: Miłosz zaprosi Hanię na randkę!
Najnowsze