Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 870: Oświadczyny Michała zamienią się w koszmar! Wilczewski będzie miał wypadek - ZDJĘCIA

2023-01-25 19:55

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 25.01.2023 o 20.55 w TVP2) Michał (Mateusz Wilczewski) postanowi pójść za namową dziadka Cezarego (Cezary Olbrychski) i oświadczy się Olenie (Tetiana Malkova). Wilczewski zabierze swoją wybrankę w malownicze okoliczności przyrody i zdecyduje się poprosić o rękę Kosenko na łódce na samym środku jeziora, ale niestety nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Michał nie przewidzi jednego i spowoduje groźny wypadek! Wilczewski wyląduje za burtą, ale nie zrezygnuje ze swoich zamiarów! Czy usłyszy tak? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 870 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Michał postanowi na chwilę oderwać Olenę od otaczającej jej rzeczywistości i zabierze na wycieczkę do swojego dziadka. Wilczewski zdecyduje się w końcu przedstawić swoją wybrankę Cezaremu, szczególnie, że Kosenko zdąży już zaakceptować Matylda (Amelia Czaja), która da im swoje błogosławieństwo. Nie inaczej będzie w przypadku seniora, któremu Ukrainka wpadnie w oko od pierwszego wejrzenia. W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Cezary oczarowany Oleną, która nie dość, że będzie piękna i dobra, to jeszcze podzieli jego wielką pasję do koni, czym ostatecznie wkupi się w jego łaski.

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Olena tak spodoba się Cezaremu, że zacznie namawiać swojego wnuka do zaręczyn. Początkowo, senior będzie wysyłał Michałowi drobne sygnały, ale Wilczewski nie odczyta właściwie jego intencji, w związku z czym Cezary zmieni swoją strategię i da wnukowi jasno do zrozumienia, że powinien poprosić Ukrainkę o rękę. W pierwszej chwili w 870 odcinku „Na dobre i na złe” Michał uzna, że zdecydowanie za krótko się znają, aby myśleć już o ślubie, jednak dziadek przedstawi mu takie argumenty, że Wilczewski w końcu zmieni zdanie i zdecyduje się pójść za jego radą!

W 870 odcinku „Na dobre i na złe” Michał weźmie pierścionek swojej matki Barbary (Agnieszka Pilaszewska) z komody i przygotuje dla Oleny wyjątkową niespodziankę. Wilczewski zwiąże ukochanej oczy i zdejmie chustkę dopiero na malowniczym pomoście, czym kompletnie zaskoczy Kosenko. Następnie zabierze ukochaną na romantyczną przejażdżkę łódką, w trakcie której zacznie wypytywać o szczegóły jej porannej rozmowy z Cezarym.

- To o co pytał cię rano mój dziadek? - spyta zaciekawiony Michał.

- Nie pytał, prosił... żebym została w Polsce i nie wracała do siebie na Ukrainę - wyjaśni Olena.

- I co mu powiedziałaś? - dopyta.

- Że muszę to ustalić z tobą - przyzna Kosenko, a jej słowa ogromnie zaskoczą Wilczewskiego - Ze mną?

- Posłuchaj, nie musimy teraz o tym mówić, naprawdę - stwierdzi Ukrainka.

Wtedy w 870 odcinku „Na dobre i na złe” Michał już będzie pewny, że chce oświadczyć się Olenie! Wilczewski nagle wstanie i spróbuje uklęknąć przed ukochaną, jednak straci równowagę i z impetem wpadnie do wody! Wówczas na twarzy Kosenko wymaluje się strach, ale po chwili ukochany wynurzy się z wody i zszokuje ją jeszcze bardziej, gdyż poprosi ją o rękę, a ona zgodzi się za niego wyjść!

- Olena, wyjdziesz za mnie? - zapyta Michał.

- Co? - dopyta kompletnie zszokowana.

- Normalnie bym ukląkł, ale w tej sytuacji... Powiesz coś? - zażartuje.

- No tak - zgodzi się poruszona Ukrainka.

- Mam gdzieś pierścionek. Nie mogę go wyciągnąć - przyzna Wilczewski, ale dla Kosenko nie będzie to stanowiło żadnego problemu!

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze