Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 870: Narzeczony Oleny w Leśnej Górze! Ranny żołnierz zniszczy związek Wilczewskiego? - ZDJĘCIA

2023-01-25 20:50

W 870 odcinku "Na dobre i na złe" Olena (Tetiana Malkova) będzie z Michałem (Mateusz Janicki) na wsi gdy odżyją w niej bolesne wspomnienia o narzeczonym, żołnierzu, który zginął na Ukrainie razem ze swoim koniem Buranem. Ukochana Michała nie zdoła zostawić za sobą przeszłości, a los okrutnie z niej zadrwi. Bo w 870 odcinku "Na dobre i na złe" zza grobu wróci niespodziewanie narzeczony Oleny, Artiom (Michaił Pszeniczny), który trafi do szpitala powiatowego pod opiekę profesora Artura Barta (Piotr Głowacki). Ranny na wojnie Artiom straci pamięć i nie będzie wiedział kim jest. Czy Olena dowie się, że jej narzeczony żyje? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 870 odcinka "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 870 - środa, 25.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót narzeczonego Oleny z zaświatów w 870 odcinku "Na dobre i na złe" będzie bezlitosnym zrządzeniem losu i nastąpi w chwili, kiedy Michał Wilczewski oświadczy się ukochanej lekarce z Ukrainy. Oczywiście Olena nie będzie miała pojęcia, że uznany za zmarłego Artiom jednak żyje. Romantyczna wycieczka na wsi, na którą zabierze ją Michał w 870 odcinku "Na dobre i na złe" przywoła przykre wspomnienia Oleny o śmierci narzeczonego. Przypomni sobie Artioma, który zginął razem ze swoim koniem Buranem w jednej z bitew podczas toczącej się na Ukrainie wojny. Przy okazji Olena zapowie Michałowi, że mimo niebezpieczeństwa chciałaby wrócić do ojczyzny i tylko czeka na dogodny moment.

Tego dnia w 870 odcinku "Na dobre i na złe" profesor Bart zostanie wezwany do szpitala powiatowego, w którym będą przebywali ranni żołnierze z Ukrainy. Jego pacjentem zostanie właśnie Artiom  który cudem uszedł z życiem z płonącego czołgu i po wypadku stracił pamięć. Bart stwierdzi, że żołnierz nie doznał żadnego poważnego urazu głowy, lecz zleci terapię, żeby pomóc Artiomowi odzyskać wspomnienia. Podczas rozmowy z Bartem w 870 odcinku "Na dobre i na złe" narzeczony Oleny przypomni sobie nagle konia o imieniu Buran. Wyzna, że nie wie, jak się nazywa, skąd pochodzi i czy ma rodzinę. Profesor zdecyduje jak wyleczyć żołnierza z amnezji.

Oczywiście w 870 odcinku "Na dobre i na złe" Olena nie dowie się, że Artiom żyje i leży w szpitalu powiatowym. Nikt się z nią nie skontaktuje w sprawie rannego żołnierza, który nie będzie pamiętał swojej tożsamości. Co więcej, Olena przyjmie oświadczyny Michała, gotowa rozpocząć z Wilczewskim nowe życie. Co wydarzy się, gdy na drodze stanie Oleny na nowo Artiom? Wszystko wyjaśni się w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe".

M jak miłość. Franka i Paweł wybudują dom w Grabinie. Po postrzale Zduńska nie odzyska sprawności?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze