Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 869: Joanna Gawryło oficjalnie zostanie matką Kubusia! Radwan od razu się wtrąci – ZDJĘCIA

2023-01-18 21:15

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 18.01.2023 o 20.55 w TVP2) Joanna (Monika Kaleńska) oficjalnie zostanie matką Kubusia (Wiktor Trojan). Po rozwodzie z Piotrem (Marek Bukowski) sąd uzna Aśkę rodziną zastępczą dla syna śp. Hany (Kamilla Baar-Kochańska) i Krzyśka (Mateusz Damięcki), dzięki czemu zostanie jego prawnym opiekunem. W 869 odcinku "Na dobre i na złe" o dobrych wieściach jako pierwszy dowie się Radwan, który da Gawryło jasno do zrozumienia, że tak tego nie zostawi i sam również podejmie odpowiednie kroki w tym kierunku! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 869 - środa, 18.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" odbędzie się rozprawa rozwodowa Joanny i Piotra Gawryło, a także zapadnie decyzja w sprawie praw do opieki nad Kubusiem, który był owocem romansu tragicznie zmarłej Hany i Krzyśka. Przypomnijmy, że Gawryło zabrał Radwanowi syna po śmierci Goldberg i zapewnił go, że już nigdy się nie spotkają. Co prawda, Krzysiek pogodził się z takim obrotem spraw, ale dramatyczny wybuch gazu w szpitalu w Leśnej Górze zmienił wszystko! W obliczu śmierci Radwan zapragnął odnaleźć syna i zawalczyć o niego, co okazało się możliwe, przez powrót do Polski drugiej żony Piotra i Kubusia. Wówczas Krzysiek bardzo zbliżył się do chłopca, a nawet przyznał mu, że to on jest jego prawdziwym tatą, ale Kubuś wciąż pozostawał pod opieką Joanny. W 869 odcinku "Na dobre i na złe" zostanie z Gawryło już na zawsze, ale Radwan jeszcze nie powie ostatniego słowa!

W 869 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna i Piotr nie będą już małżeństwem, a sąd orzeknie rozwód z winy Gawryło, który porzucił swoją rodzinę i zniknął bez słowa wyjaśnienia. Co więcej, ustanowi Aśkę rodziną zastępczą dla Kubusia, dzięki czemu lekarka zostanie jego oficjalnym opiekunem prawnym. Jako pierwszy o wszystkim dowie się Krzysiek, który ucieszy się, że Joanna w świetle prawa stała się matką Kubusia!

- Jestem po rozwodzie - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

- No. To... Nie wiem, co się mówi w takiej sytuacji - skwituje Krzysiek.

- Ja też nie wiem. Ale możemy to pominąć, bo jest sprawa ważniejsza. Zostałam rodziną zastępczą Kuby. Zostałam jego prawną opiekunką. Jest moim synem - przekaże mu Joanna.

- Super - pogratuluje jej.

Reakcja Krzyśka w 869 odcinku "Na dobre i na złe" nieco zdziwi Aśkę. Wszystko przez to, że jeszcze niedawno Radwan był gotowy iść z Gawryło na sądową wojnę o Kubusia, a teraz nagle ucieszy się, że to ona zostanie jego prawnym opiekunem. Jednak Krzysiek również nie będzie chciał tego tak zostawiać i zapewni Aśkę, że sam także zacznie działać w sprawie usynowienia chłopca!

- Naprawdę się cieszysz? - spyta zdziwiona Gawryło.

- Pewnie. Sam powinienem się zająć prawnym usynowieniem - przyzna.

Zapewnienia Radwana jednak nie uspokoją Gawryło w 869 odcinku "Na dobre i na złe", która zacznie drążyć temat, ale nie zmienią podejścia ginekologa. Krzysiek da Joannie jasno do zrozumienia, że liczy się dla niego dobro Kubusia i to, żeby miał obojga rodziców!

- Ale nie masz pretensji, że ja... - zacznie dopytywać Aśka.

- Przecież rozmawialiśmy o tym nie raz - przypomni jej.

- Chciałam się tylko upewnić - wyjaśni.

- Powtórzę. Uważam, że to dobre dla Kuby, żeby miał mamę i tatę. I że zostało to formalnie załatwione. Ja też się tym wkrótce zajmę - zapewni ją Radwan w 869 odcinku "Na dobre i na złe".

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze