Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 865: Chory Tretter zlekceważy poważne objawy! Alina przewidzi najgorsze

2022-12-14 21:42

W 865 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 21.12.2022 o 20.55 w TVP2) choroba Trettera (Piotr Garlicki) da kolejne objawy. Stefan będzie zmagał się z bardzo wysokim ciśnieniem i ogólnym złym samopoczuciem, do którego dojdą również ataki paniki. Oczywiście, Tretter w 865 odcinku "Na dobre i na złe" nie powie nikomu o swoich dolegliwościach, a co gorsza w tym stanie chwyci za skalpel i będzie gotowy operować pacjentów z wypadku! Tylko Alina (Katarzyna Skrzynecka) zauważy, że ze Stefanem jest źle, ale przyjaciel wszystko zlekceważy! Czy narazi pacjentów na niebezpieczeństwo?

"Na dobre i na złe" odcinek 865 - środa, 21.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 865 odcinku "Na dobre i na złe" choroba Trettera zacznie pogłębiać się w bardzo szybkim tempie. Już ostatnio Stefan mierzył się z wahaniami ciśnienia, silnymi bólami głowy i ogólnym osłabieniem, przez które nie potrafił postawić odpowiedniej diagnozy małemu pacjentowi oddziału pediatrycznego, a także sam z uwagi na zły stan zdrowia omal nie spadł ze schodów w Leśnej Górze. Wówczas tylko Michałowi (Mateusz Janicki) zwierzył się, że z racji wieku nie czuje się najlepiej i chyba powinien już odejść ze szpitala, ale ani słowem nie wspomniał o swojej chorobie. Niestety, w 865 odcinku "Na dobre i na złe" da ona kolejne niepokojące objawy, które nie dość, że Tretter zlekceważy, to jeszcze pierwszy sięgnie za skalpel, gdy w Leśnej Górze zjawią się ofiary przeraźliwego wypadku!

W 865 odcinku "Na dobre i na złe" jak podaje swiatseriali.interia.pl Stefan już od samego rana nie będzie czuł się dobrze, ale mimo to zjawi się w pracy, choć pierwsze problemy pojawią się tuż po wyjściu z samochodu. Tretter będzie tak słaby, że nie będzie w stanie utrzymać się na nogach i będzie zmuszony przytrzymać się drzwi auta, co nie ujdzie uwadze Aliny. Po chwili jednak Stefan odzyska siły i ruszy w stronę szpitala, ale Fisher go zatrzyma.

- Stefan! - krzyknie za nim, na co lekarz się zatrzyma i serdecznie uśmiechnie się do koleżanki.

Wówczas w 865 odcinku "Na dobre i na złe" Alina od razu zauważy, że ze Stefanem nie jest najlepiej i zacznie wypytywać go o samopoczucie, ale Tretter odeprze każde zarzuty i oczywiście do niczego jej się nie przyzna. Jednak Fisher tak łatwo nie odpuści, co już wyprowadzi pediatrę z równowagi!

- Nie wyglądasz dobrze... - doda po chwili Alina. - A ja myślałem, że jeszcze jakiejś dziewczynie zawrócę w głowie... - zażartuje Stefan.

- Nie żartuj sobie! Masz duszności? Kłuje cię w klatce? - dopyta.

- Nic mnie nie kłuje! - odpowie zdenerwowany.

- Mierzyłeś sobie ciśnienie? - przyciśnie go.

- Mamy niedobór pacjentów i robisz łapankę pod szpitalem? - zapyta oburzony, na co Alina zmierzy go tylko nieustępliwym spojrzeniem.

Wtedy w 865 odcinku "Na dobre i na złe" Stefan dla świętego spokoju obieca Alinie, że zmierzy sobie ciśnienie, czym bardzo ucieszy i nieco uspokoi swoją przyjaciółkę.

- Pójdę i zmierzę, zadowolona? - powie na odczepne.

- Bardzo! - ucieszy się Fisher.

Tuż po rozmowie z Aliną w 865 odcinku "Na dobre i na złe" Stefan faktycznie uda się do Borysa (Marcin Zacharzewski) na pomiar ciśnienia. Jakubek będzie przerażony wysokimi pomiarami starszego kolegi i poważnie zacznie się o niego niepokoić, ale Tretter kolejny raz zlekceważy swój stan i będzie gotowy nawet operować, gdy w Leśnej Górze zjawią się ofiary poważnego wypadku! Czy Stefan narazi je na niebezpieczeństwo? Tego dowiemy się już niebawem!

Na dobre i na złe. Choroba Trettera da kolejne objawy! Stefan nikomu nie powie co mu dolega
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze