Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 860: Choroba Trettera da kolejne objawy. Stefan nikomu nie powie co mu dolega - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-11-09 20:55

W 860 odcinku "Na dobre i na złe" Stefan Tretter (Piotr Garlicki) będzie czuł się coraz gorzej, lekceważąc przy tym objawy choroby, która może nawet zagrażać jego życiu! U chorego Trettera wystąpią nie tylko silne bóle głowy, wahania ciśnienia, ale także osłabienie, która omal nie skończy się upadkiem lekarza na schodach szpitala w Leśnej Górze. Mimo poważnych dolegliwości Stefan w 860 odcinku "Na dobre i na złe" nikomu nie powie, co mu dolega. Jedyną osobą, której zwierzy się z tego, że ostatnio nie jest z nim dobrze będzie Michał (Mateusz Janicki). Tylko jemu Tretter powie, że powinien już zrezygnować z pracy, która jest całym jego życiem. Zobacz ZWIASTUN 860 odcinku "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 860 - środa, 9.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Stefana Trettera w 860 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie coraz bardziej odbijać się na jego obowiązkach, pracy w szpitalu, a także zagrażać zdrowiu i życiu pacjentów z oddziału pediatrycznego, którego lekarz jest szefem. Przez cały dzień Tretter będzie się źle czuł. Omal upadnie wchodząc po schodach, nie będzie mógł złapać tchu, modląc się przy tym, żeby nikt go nie zobaczył w takim stanie. Ukryje się przed kolegami w swoim gabinecie, zmierzy sobie ciśnienie, ale sam nie postawi żadnej diagnozy.

Chory Tretter w 860 odcinku "Na dobre i na złe" z powodu silnego bólu sięgnie po leki

Faktem jednak jest, że w 860 odcinku "Na dobre i na złe" Stefan będzie chory, a silne bóle głowy to kolejne objawy choroby byłego dyrektora Leśnej Góry, lekarza, który w szpitalu jest niemal od samego początku serialu. W tajemnicy przed wszystkimi Stefan sięgnie po leki, zażyje tabletki, żeby w miarę normalnie funkcjonować, żeby zająć się małymi pacjentami.

Jednym z nich w 860 odcinku "Na dobre i na złe" będzie 7-letni Alek (Nikodem Kołakowski), który trafi do szpitala po tym jak potrąci go samochód. Chłopiec pojedzie rowerem do kiosku po komiks o ulubionym superbohaterze. Stan Alka gwałtownie się pogorszy, a Tretter będzie miał problem z postawieniem diagnozy, gdyż ranny nie powie, co się wydarzyło. U pacjenta Trettera dojdzie do krwotoku, ale nie z jego winy. Mimo to w 860 odcinku "Na dobre i na złe" Stefan uzna, że w związku z chorobą chyba powinien już odejść.

Tretter przez chorobę zrezygnuje z pracy w Leśnej Górze?

- Mam tylko ten szpital. Właściwie to mój dom. Praktycznie tu mieszkam. Przychodzę nawet kiedy nie mam dyżurów. I nie wiem, co miałbym robić innego... - wyzna Tretter Michałowi w 860 odcinku "Na dobre i na złe", który zoperuje chłopca. Stefan z powodu silnego bólu nie będzie w stanie asystować mu ma sali operacyjnej.  - Słucham?

- Jestem lekarzem i nie potrafię być nikim innym...

- Stefan, o czym ty mówisz?

- Mówię o tym, że jestem stary i chyba powinienem zrezygnować...

- Proszę, co ty gadasz?!

- Słuchaj, dzisiaj cały dzień bolała mnie głowa. Ja wiem, że to nie jest żadne wytłumaczenie, ale mógłbym coś ominąć, przeoczyć... Albo zauważyć wcześniej... Nie zauważyłem krwotoku! - zacznie wyrzucać sobie Tretter, który w 860 odcinku "Na dobre i na złe" słowem nie wspomni Michałowi, że sam jest chory i potrzebuje pomocy.

Na dobre i na złe. Choroba Trettera da kolejne objawy! Stefan nikomu nie powie co mu dolega
Najnowsze