Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 864: Nowy kandydat w walce o serce Joanny Gawryło! Radwan pozwoli jej odjeść jak Blance?!

2022-11-25 12:57

W 864 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 14.12.2022 o 20.55 w TVP2) Aśka (Monika Kaleńska) zyska nowego adoratora! Co prawda, do Gawryło zbliży się Radwan (Mateusz Damięcki), ale tak jak w przypadku Blanki (Pola Gonciarz), Krzysiek nie będzie umiał wykonać żadnego kroku naprzód, co wykorzysta jego rywal! W 864 odcinku „Na dobre i na złe” Aśka wpadnie w oko innego lekarzowi z Leśnej Góry, który od razu przystąpi do działania i zaprosi Gawryło na romantyczną randkę! Jak w tej sytuacji zachowa się Radwan? Czy straci Joannę tak samo jak Blankę? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 864 - środa, 14.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 864 odcinku „Na dobre i na złe” Aśka i Krzysiek wciąż nie będą razem, mimo tego, iż zamieszkają wspólnie dla dobra Kubusia (Wiktor Trojan). Syn Radwana będzie stawał na głowie, aby połączyć ojca ze swoją macochą i nawet uda mu się sprawić, że rodzice wylądują razem w łóżku, ale niestety nie przerodzi się to w nic więcej. Co prawda, Krzysiek wypyta Aśkę, czy spotyka się z kimś po zniknięciu Piotra (Marek Bukowski) i usłyszy wymarzoną odpowiedź, ale kompletnie nie zrobi nic w tym kierunku, aby to zmienić. Radwan wciąż będzie bał się wejść w nową relację dokładnie tak samo jak strach paraliżował go przed zaangażowaniem się w związek z Blanką, którą ostatecznie stracił. Jednak w 864 odcinku „Na dobre i na złe” koszmar Radwana się nie skończy, bo Krzysiek straci kolejną kobietę….

W 864 odcinku „Na dobre i na złe” relacja Aśki i Krzyśka stanie w martwym punkcie, co postanowi wykorzystać inny lekarz z Leśnej Góry! Doktor Gawryło wpadnie w oko radiologowi Pawłowi Graczowi (Marcin Sianko), który w przeciwieństwie do Radwana, długo nie będzie się zastanawiał nad podjęciem pierwszego kroku i wyjściem z inicjatywą. W 864 odcinku „Na dobre i na złe” Paweł bardzo zbliży się do Asi, a po niezwykle miłym dyżurze w szpitalu tak prędko nie będzie chciał się rozstawać z Gawryło i zaproponuje, aby spędzili wspólnie jeszcze wieczór. Oczywiście, Aśka przystanie na jego propozycję, a świetnej zabawie nie będzie końca!

W 864 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan znów zostanie sam! Najpierw Krzysiek pozwoli odejść Blance i będzie musiał patrzeć, jak zabawia się z nowym kochankiem Mario (Marcin Korcz) na oczach całego szpitala, a następnie straci jeszcze Aśkę, dla której w dużej mierze zrezygnował z relacji z Consalidą, gdyż nie potrafił oszukać przeznaczenia, ciągnącego go do kolejnej kobiety Piotra Gawryło. Jednak brak inicjatywy w obu tych przypadkach sprawi, że w 864 odcinku „Na dobre i na złe” Radwan nie będzie ani z Blanką ani z Aśką, która wybierze Pawła!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze