Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 864: Hania wreszcie dorwie Miłosza! Wydusi z niego dlaczego jest tak podobny do Piotra Korbana

2022-12-14 21:29

Wielka zagadka rozwiąże się w 864 odcinku "Na dobre i na złe"?! Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) dowie się wreszcie, dlaczego laborant Miłosz (Mikołaj Roznerski) jest niemal identyczny co nieżyjący policjant Piotr Korban (Mikołaj Roznerski)? Sikorka odwołała ślub z Michałem (Mateusz Janicki), bo przystojny stróż prawa zawrócił jej w głowie, a w 864 odcinku "Na dobre i na złe" wreszcie dojdzie do ich konfrontacji i zadania nurtujących pytań. Jaki będzie szok Sikorki, kiedy okaże się, że cwany Miłosz uda, że nie zna swojego sobowtóra... Zagadka ma drugie dno!

"Na dobre i na złe" odcinek 864 - środa, 14.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 864 odcinku "Na dobre i na złe" rozwiąże się zagadka podobieństwa Korbana i Miłosza? Hania wreszcie dorwie laboranta, który zacznie pracę w Leśnej Górze. Geniusz pomoże Sikorce zdiagnozować ropień w brzuchu Roberta Maciaka (Marcin Gaweł), zakochanego po uszy w Lucynie (Anna Samusionek). Pacjent ukryje dolegliwości, co nie umknie uwadze lekarki. Zainteresuje się zleceniem dokładnych badań, więc chcąc czy nie, zjawi się w laboratorium Drabika i właśnie wtedy dojdzie do ostrego starcia między tą dwójką. Hania oniemieje na widok kolegi z Leśnej Góry, który będzie do złudzenia przypominał Piotra.

- Czemu tak pani patrzy? - cytuje pytanie portal światseriali.interia.pl, a Miłosz widocznie się speszy w 864 odcinku "Na dobre i na złe. - Bardzo nie lubię jak ludzie tak na mnie patrzą - doda poirytowany, a Hania nie wykrztusi słowa. - Czemu mi się pani przypatruje? Bardzo tego nie lubię - powtórzy laborant.

Hania w 864 odcinku "Na dobre i na złe" pozna wreszcie tajemnicę Miłosza? 

Drabik wystraszy się natarczywości lekarki, ale ona się nie podda. Spróbuje przekonać go do rozmowy, by wyjaśnił jej, jak to w ogóle możliwe, że wygląda niemal identycznie jak jej niedoszły kochanek, który przecież zmarł na stole operacyjnym! 

- Proszę pana... Czy znał pan Piotra Korbana? - wypali Sikorka.

- Tego pacjenta nie pamiętam. Więc go nie miałem. Bo pamiętam wszystkich. Do widzenia - odpowie zdawkowo Miłosz, ale gołym okiem będzie widać, że coś ukrywa. 

- Czy moglibyśmy porozmawiać chwilę? Przypomina mi pan kogoś - Hania nie przyjmie tłumaczeń. 

- Nie odpowiadam za pani pamięć - ostro podsumuje laborant i nie zgodzi się na wspólne wyjście na kawę z lekarką. - Nie mam czasu. Do widzenia - wykręci się laborant i postanowi uciąć temat. Chociaż Hania w 864 odcinku "Na dobre i na złe" będzie bardzo ciekawa kim jest kolega z Leśnej Góry, nie rozwiąże tej zagadki. Zdradzamy, że Sikorka będzie tak zdeterminowana, że zdobędzie adres Miłosza i nawet pójdzie w okolice jego miejsca zamieszkania, ale Drabik tak się jej przestraszy, że zacznie uciekać! Właśnie wtedy dojdzie do wypadku, a los sprawi, że laborant wyląduje pod opieką medyczną Hani i nie będzie miał wyjścia, by z nią nie rozmawiać. Póki co jednak, 

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze