Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 863: Gloria po wypadku Mario ujawni Blance kim była w przeszłości – ZDJĘCIA

2022-12-07 20:10

W 863 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria (Aleksandra Grabowska) w końcu zdecyduje się powiedzieć Blance (Pola Gonciarz) prawdę o swojej wstydliwej przeszłości. Krasucka przyzna się Consalidzie, że wcześniej trudniła się jako prostytutka, a Mario (Marcin Korcz) był barmanem w klubie, w którym spotykała się z facetami. Wówczas w 863 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka zda sobie sprawę, że zakochała się w gangsterze, który miał wykonać na niej wyrok śmierci, a tymczasem to ona omal nie zabiła członka mafii. Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 863 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 863 odcinku "Na dobre i na złe" Blance i Mario uda się uciec przed mafią i zaszyć się w bezpiecznym miejscu, ale zachowanie Milewskiego wzbudzi u Consalidy poważny niepokój. Blanka zacznie nalegać, aby z powrotem odwiózł ją do Leśnej Góry, przez co Mario już nie będzie miał wyboru i przyzna ukochanej, że mafia wydała na nią wyrok! Przerażona Consalida połączy fakty i od razu domyśli się, że to Milewski miał ją zabić, dlatego wykorzysta chwilę jego nieuwagi i spróbuje uciec, ale Mario stanie jej na drodze! Wtedy w 863 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka go potrąci, a nieprzytomny Mario trafi do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy i nie będzie pewne, czy przeżyje!

W tym samym czasie w 863 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry z urlopu wróci w końcu Gloria, która tuż po odkryciu śmierci Malwiny (Dagmara Bryzek) i kolejnych groźbach Szymona (Marek Bogucki), zdecyduje się pójść na policję. Wówczas szef mafii postanowi dać jej nauczkę i wyśle do wszystkich pracowników szpitala erotyczny film z jej udziałem, z czasów gdy była jeszcze prostytutką. Wówczas w 863 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka już nie odpuści przyjaciółce, a Gloria postanowi w końcu powiedzieć jej prawdę o swojej przeszłości, Malwinie i Mario, przed którym jeszcze do niedawna sama go ostrzegała!

- Skąd znasz Mario? Ostrzegałaś mnie przed nim... Dlaczego?! - naskoczy na nią Blanka.

- Był barmanem w klubie, w którym spotykałam się z facetami... Dawno temu, w innym życiu... - przyzna wreszcie Gloria.

- Tym… z filmu, który dostaliśmy? Tak się poznałyście z Malwiną?(…) Malwina cię szukała, była u ciebie w mieszkaniu... A potem umarła praktycznie na moich rękach! - zrelacjonuje jej.

- Jak usłyszałam, co się stało, od razu poszłam na komisariat... - wyjaśni.

- A to luz, czyli nie ma sprawy?! - oburzy się Consalida.

Wtedy w 863 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka przyzna się Glorii, że przez jej niedomówienia, mafia wydała na nią wyrok śmierci, a finalnie to ona omal nie zabiła jednego z jej członków. Oczywiście, Krasucka nie zostawi przyjaciółki i postanowi jej pomóc, ale Consalida ponownie spanikuje, gdyż w jej głowie pojawią się już najczarniejsze scenariusze...

- Kazali Mario mnie zabić! Wywiózł mnie na jakieś zadupie, zabrał mi telefon… Ja go chyba zabiłam, Gloria! Pójdę siedzieć do końca życia, a to wszystko przez ciebie! - zarzuci jej Blanka.

- Gdzie jest ciało?... Kto jeszcze o tym wie? - dopyta Gloria.

- Bo co? Zgłaszasz się na ochotnika, żeby go pokroić na kawałki i wrzucić do Wisły? Tak to robiliście w twoim „poprzednim życiu”?! - zakpi.

- Chcę ci pomóc... Gdzie go zostawiłaś? - wyjaśni przyjaciółce.

- W sali operacyjnej z Bartem i Tadkiem! - przyzna.

Wówczas w 863 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria szczerze przeprosi Blankę, że wpakowała ją kłopoty, ale Consalidzie nic nie będzie po takich przeprosinach, gdy w grę będzie wchodziło jej życie!

- Przepraszam... Nie chciałam, żeby to tak wyszło… - przyzna skruszona.

- „Tak wyszło”?... Przez ciebie wydali na mnie wyrok! - przypomni jej.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze