Na dobre i na złe

Na dobre i na złe odcinek 863: Blanka dowie się, że Mario ma ją zabić. Groźny wypadek bandyty - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-12-07 20:16

W 863 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) usłyszy od Mario (Marcin Mroczek), że mafia wydała na nią wyrok śmierci i że to on ma ją zabić! Gangsterzy, dla których pracuje Mario nie pozostawią mu wyboru - albo Blanka zginie, albo załatwią Milewskiego. Mrożące krew w żyłach sceny rozegrają się gdy w 863 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka wyjedzie z Mario do Wiednia. Ich śladem będą cały czas podążali bandyci. W decydującym momencie Consalida zażąda od ukochanego wyjaśnień i wtedy Mario ujawni kim naprawdę jest. Jedynym ratunkiem dla Blanki będzie ucieczka. Kiedy bandyta spróbuje ją zatrzymać, Blanka potrąci go autem. Zostawi kochanka na śmierć? Sprawdź, co się wydarzy i zobacz ZDJĘCIA z 863 odcinka "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 863 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ucieczka Blanki przed Mario w 863 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miała dramatycznie zakończenie! Koszmar zakochanych zacznie się kiedy Milewski namówi Consalidę na "romantyczny" wyjazd do Wiednia, świadomy tego, że jeśli nie wywiezie dziewczyny z dala od Leśnej Góry, to koledzy z mafii ją dopadną. Dość szybko Blanka zorientuje się, że coś jest nie tak, bo Mario cały czas będzie się oglądał za siebie. Żeby chronić Blankę bandyta w 863 odcinku "Na dobre i na złe" zabierze jej komórkę. Zauważy bowiem, że szef Szymon (Marek Bogucki) i jego ludzie cały czas ich śledzą. Consalida upewni się, że ukochany nie mówi jej całej prawdy i zażąda wyjaśnień.

Wówczas w 863 odcinku "Na dobre i na złe" Mario przyzna się, że należy do mafii, która zabiła prostytutkę Malwinę (Dagmara Bryzek) i teraz to samo ma spotkać Blankę. Zapewni jednak Consalidę, że naprawdę się w niej zakochał i zrobi wszystko, żeby ją uratować. Ona jednak nie uwierzy. Przy pierwszej okazji ucieknie od Mario. Ukradnie auto Milewskiego i potrąci go, gdy ten spróbuje ją zatrzymać.

Wypadek, który Blanka spowoduje w 863 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miał straszne skutki. Mario uderzy głową w kamień i straci przytomność. Consalida będzie mogła uciec, ale nie zostawi tak swojego chłopaka. Dopilnuje, by trafił do szpitala w Leśnej Górze i okłamie wszystkich, że jej ukochanego potrącił nieznany sprawca, który uciekł z miejsca tragedii.

Stan Mario w 863 odcinku "Na dobre i na złe" będzie krytyczny. Profesor Bart (Piotr Głowacki) stwierdzi u Milewskiego pęknięcie czaszki i krwiaka mózgu. Chłopak Blanki przejdzie operację, ale nie będzie wiadomo czy przeżyje, bo zapadnie w śpiączkę. Dopiero wtedy w 863 odcinku "Na dobre i na złe" Gloria (Aleksandra Grabowska) powie Blance (Pola Gonciarz) cała prawdę o swojej przeszłości, o tym, że była prostytutką i od kilku tygodni Mario z szefem Szymonem ją szantażowali.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany