Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 863: Agata stanie po stronie szantażowanej Glorii! Po seks-skandalu nie wyrzuci jej z pracy - ZDJĘCIA

2022-11-23 22:07

W 863 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 7.12.2022 o 20.55 w TVP2) w Leśnej Górze wybuchnie skandal, po tym jak bandyta Szymon (Marek Bogucki) wyśle wszystkim pracownikom szpitala erotyczny filmik z Glorią (Aleksandra Grabowska) w roli głównej! Wówczas na jaw wyjdzie wstydliwa tajemnica Krasuckiej o tym, że w przeszłości była prostytutką. W 863 odcinku „Na dobre i na złe” cała afera dotrze do Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra), ale pani dyrektor szpitala zdecydowanie stanie po stronie ofiary! Woźnicka nie zwolni Krasuckiej, a wręcz przeciwnie zaoferuje ją specjalistyczną pomoc! Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 863 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 863 odcinku „Na dobre i na złe” tak jak informowaliśmy jako pierwsi wstydliwa tajemnica Glorii ujrzy światło dzienne i już cała Leśna Góra dowie się o tym, że we wcześniejszym życiu Krasucka była prostytutką! Wszystko przez to, że tuż po powrocie z urlopu z Tadkiem (Marcin Urbanke), Gloria dowie się o śmierci Malwiny (Dagmara Bryzek) i postanowi wreszcie donieść policji na bandytę Szymona, który znów zacznie jej grozić! Niestety, szef mafii dowie się o zamiarach lekarki i wcieli w życie swoją zemstę! W 863 odcinku „Na dobre i na złe” Szymon włamie się na szpitalny serwer i roześle do wszystkich jego pracowników pikantny filmik z udziałem Glorii z czasów, gdy pracowała jeszcze jako prostytutka! Wideo wywoła w Leśnej Górze prawdziwy skandal!

W 863 odcinku „Na dobre i na złe” to Maks (Tomasz Ciachorowski) jako pierwszy poinformuje Glorię o erotycznym filmiku, a cała sprawa szybko trafi do Agaty. Woźnicka natychmiast wezwie do siebie Krasucką na rozmowę i jak podaje swiatseriali.interia.pl przekaże jej, w jaki sposób doszło do udostępnienia wideo i jaka jest jego skala, co całkowicie załamie Glorię…

- Udało im się dotrzeć do wszystkich pracowników przez nasz system pocztowy... Bardzo mi przykro – przyzna zupełnie szczerze Agata.

- Nie wiem, jak mam się teraz zachowywać... Wszyscy to widzieli... – powie zrozpaczona.

Oczywiście, w 863 odcinku „Na dobre i na złe” Agata zdecydowanie stanie po stronie Glorii i weźmie ją w obronę! Woźnicka uświadomi ją, że to ona jest ofiarą w całej tej sytuacji i obieca jej, że osobiście zajmie się każdym, kto z tego powodu spróbuje uprzykrzyć jej życie!

- Gloria, to ty jesteś ofiarą i jeśli ktoś będzie ci z tego powodu uprzykrzał życie, wyciągnę w stosunku do niego konsekwencje! To, co cię spotkało, to przemoc... – zapewni ją Woźnicka.

Jeszcze w 863 odcinku „Na dobre i na złe” Agacie nawet przez myśl nie przejdzie, aby zwolnić Glorię z pracy, a wręcz przeciwnie. Woźnicka przekaże Krasuckiej namiar na dobrego psychologa, a także sama zaoferuje jej pomoc, z której lekarka dość szybko będzie mogła skorzystać, bo w 863 odcinku „Na dobre i na złe” pikantny filmik nie przejdzie bez echa! Gorące wideo z Glorią w roli głównej dość szybko trafi w ręce Tomasza Jacyno (Antoni Sałaj), który zacznie naśmiewać się z Krasuckiej. Oczywiście, w obronie ukochanej natychmiast stanie Tadek, a Jacyno w końcu dostanie za swoje!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze