Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 862: Mario namówi Blankę do ucieczki do Wiednia! Mafia dopadnie ich w ostatniej chwili? – ZDJĘCIA

2022-11-23 21:54

W 862 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 23.11.2022 o 20.55 w TVP2) Mario (Marcin Korcz) nie wykona wyroku mafii i nie zabije Blanki (Pola Gonciarz)! Gangster zjawi się w mieszkaniu Glorii (Aleksandra Grabowska) ale zamiast broni w ramiona chwyci Consalidę, z którą spędzi upojne chwile w mieszkaniu lekarki. Tuż po gorącym seksie w 862 odcinku „Na dobre i na złe” Mario nie powie Blance, że mafia wydała na nią wyrok śmierci, tylko zacznie przekonywać ukochaną do natychmiastowej ucieczki do Wiednia! Początkowo Consalida się nie zgodzi, a gdy w końcu zmieni zdanie, to gangsterzy będą im już deptać po piętach! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 862 - środa, 23.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 862 odcinku „Na dobre i na złe” Mario zjawi się w mieszkaniu Glorii, aby zabić dziewczynę, która była świadkiem porwania Malwiny (Dagmara Bryzek). Wówczas gangster jeszcze nie będzie wiedział, że Szymon (Marek Bogucki) wydał wyrok śmierci na jego ukochaną Blankę, a gdy w końcu odkryje prawdę, oczywiście go nie wykona! Widok Milewskiego przed mieszkaniem przyjaciółki zszokuje Consalidę, ale lekarka da się nabrać na jego tłumaczenia, nawet te, dotyczące grubych rękawic w środku lata. W 862 odcinku „Na dobre i na złe” Mario nie zabije Blanki i nie przyzna ukochanej, że znalazła się na celowniku mafii tylko przyciągnie ukochaną do siebie. Ich wieczór nie zakończy się zabójstwem tylko gorącym seksem w łóżku Glorii, po którym Mario rzuci Blance zaskakującą propozycję!

Tuż po upojnych chwilach w łóżku w 862 odcinku „Na dobre i na złe” Mario zacznie namawiać Blankę do ucieczki! Gangster zda sobie sprawę, że jest to jedyna szansa, aby Consalida zachowała życie, a on nie musiał wykonywać wyroku mafii. Pomysł Milewskiego kompletnie zszokuje lekarkę!

- Ucieknijmy stąd – rzuci nagle Mario.

- Jak to? – zdziwi się Blanka.

- Ucieknijmy… do jakiegoś kraju – wyjaśni.

- Jaki ty romantyczny jesteś… - skwituje.

- Ludzie biorą urlopy. Chociaż na tydzień, co? – gangster nie odpuści.

Niestety, w 862 odcinku „Na dobre i na złe” ucieczka Blanki i Mario wcale nie będzie taka prosta, gdyż Consalida nie będzie mogła wziąć urlopu z dnia na dzień i tak po prostu zostawić pacjentów…

- Tydzień?! Ja nie mogę nawet wziąć trzech dni. Mam harmonogram, dyżur. To nie jest takie proste, że z dnia na dzień sobie wezmę urlop. Nie to, żebym nie chciała – wytłumaczy mu się.

Wtedy w 852 odcinku „Na dobre i na złe” ich rozmowę przerwie telefon od zniecierpliwionego Szymona, któremu Mario przyzna się, że jeszcze nie zabił Blanki, bo pojawiły się komplikacje. Szef mafii natychmiast będzie chciał znać szczegóły, dlatego Milewski umówi się z nim w pubie, a Blankę wywiezie w bezpieczne miejsce, do siebie. Właśnie tam wpadnie na pomysł, aby wspólnie wyjechali do Wiednia i to najlepiej teraz, do czego ponownie zacznie namawiać ukochaną, jednak ona znów zacznie wykręcać się pracą…

- Pojedźmy do Wiednia – wypali Mario.

- Muszę być jutro w szpitalu – przypomni mu.

- Błagam cię, weź ten urlop – poprosi.

- Przecież mówiłam ci, że mogę dopiero za 2 tygodnie – wyjaśni Consalida.  

- Wiesz, pomyślałem, że to może jest dobry pomysł, abyśmy gdzieś razem pojechali. Właśnie teraz, co? – stwierdzi, ale Blanka w tym momencie nie będzie mogła nic zrobić. 

Następnego dnia w 862 odcinku „Na dobre i na złe” Mario odwiezie Blankę do szpitala, a później ją stamtąd odbierze, upewniając się, czy nikt ich nie śledzi. Tuż po dyżurze Consalida będzie miała dla Milewskiego dobre wieści, gdyż uda jej się załatwić urlop od zaraz i zakochani będą mogli od razu ruszyć do Wiednia. No prawie, bo Blanka poprosi jeszcze Mario, aby zajechali pod jej dom, aby mogła wziąć ze sobą kilka rzeczy!

- I jak? – zapyta Mario.

- Wzięłam 3 dni urlopu – przyzna Blanka.

- Wspaniale! To od razu jedziemy, nie? Żeby nam ten Wiedeń nie uciekł! Zjemy już po drodze, nie? – ucieszy się gangster.

- Ale ja jeszcze musze do domu – stwierdzi Consalida.

- Daj spokój jakiego domu, od razu jedziemy – uzna.

- Ale muszę się w coś ubrać. Nago tam nie będę chodzić! – uświadomi go.

- A dlaczego? Dobra, pojedziemy do ciebie jeszcze – zgodzi się Mario i to będzie błąd, gdyż Szymon wyśle za nimi gangstera (Michał Karmowski), który zacznie ich śledzić i zorientuje się, że Blanka żyje, o czym natychmiast poinformuje Szymona, czekając na jego dalsze instrukcje!

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze