Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 861: Kubuś połączy Joannę Gawryło i Radwana! Tak sprawi, że wylądują razem w łóżku – ZDJĘCIA

2022-11-16 21:06

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 16.11.2022 o 21.25 w TVP2) Kubuś (Wiktor Trojan) po odejściu Piotra (Marek Bukowski) zapragnie mieć prawdziwą rodzinę z obojgiem rodziców u boku. W tym celu postanowi zeswatać ze sobą wychowującą go Joannę (Monika Kaleńska) i swojego biologicznego ojca Krzyśka (Mateusz Damięcki). W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Kubuś odbędzie z rodzicami poważną rozmowę, która znajdzie swój finał w łóżku! Cwany plan chłopca powiedzie się, a Kubusiowi uda się połączyć Gawryło i Radwana! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 861 - środa, 16.11.2022, o godz. 21.25 w TVP2

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Kubuś w końcu pogodzi się z decyzją Joanny o całkowitym wyrzuceniu Piotra z ich rodziny. Przypomnijmy, że Gawryło porzucił żonę i przybranego syna bez słowa wyjaśnienia, po czym przepadł jak kamień w wodę, mimo uporczywych poszukiwań Joanny. Nagle Piotr, jak gdyby nic zaczął pisać z Kubusiem za plecami żony, wmawiając mu, że to ona stanęła na drodze ich kontaktu, co było zwykłą nieprawdą. Wzburzona Joanna kazała trzymać się Piotrowi z daleka od ich rodziny, przez co Kubuś ją znienawidził, jednak po rozmowie z Krzyśkiem przeprosił przybraną matkę i postanowił się z nią pogodzić. W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Kubuś postanowi połączyć ze sobą Aśkę i Krzyśka, aby już na zawsze mieć obok siebie oboje rodziców!

W 861 odcinku „Na dobre i na złe” Kubuś odbędzie z Joanną i Krzyśkiem poważną rozmowę w czasie wspólnej kolacji. Jak podaje swiatseriali.interia.pl chłopiec otwarcie wytknie swoim rodzicom, że zachorują się bardzo dziwnie, bo mimo tego, iż mieszkają razem, to ciągle ze sobą nie śpią, co stanowi dla niego nie lada wyznawanie!  

- My? Dlaczego? – zdziwi się Krzysiek.

- Bo mieszkacie tutaj, ale ze sobą nie śpicie – zauważy Kubuś, po czym zmieszani Gawryło i Radwan w 861 odcinku „Na dobre i na złe natychmiast na siebie spojrzą.

- A dlaczego mamy ze sobą spać? – zainteresuje się Joanna.

- Bo teraz, jak śpicie w osobnych pokojach, to rano muszę wybierać, do którego łóżka się zakradać i do którego z was się przytulić! – wyjaśni chłopiec.

Słowa Kubusia w 861 odcinku „Na dobre i na złe” dadzą Krzyśkowi do myślenia. Radwan od razu postanowi wybadać sytuację i podpyta Joannę, czy z kimś się spotyka pod pretekstem opieki nad chłopcem. Oczywiście, odpowiedź Gawryło będzie przecząca podobnie jak Radwana!

- Chciałem tylko powiedzieć, że żebyś się nie krępowała, jakby co. Zabiorę wtedy Kubę do siebie czy coś – zaproponuje Krzysiek.

- Nikogo nie mam. A ty? Ty kogoś masz? – przyzna otwarcie Joanna, na co również usłyszy „nie”.

Wtedy w 861 odcinku „Na dobre i na złe” ich rozmowę przerwie Kubuś, który postanowi wcielić w życie swój plan połączenia obojga rodziców! Chłopiec poprosi, aby przeczytać mu na dobranoc bajkę i wyraźnie zaznaczy, że chce, aby Aśka i Krzysiek zrobili to razem, na co oni oczywiście przystaną!

- Poproszę o ładną bajkę – przerwie im Kubuś.

- Kto opowiada? - zapyta Joanna.

- Oboje - zarządzi chłopiec, czym sprawi, że Aśka i Krzysiek szybko znajdą się razem w łóżku!

Na dobre i na złe. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze