Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 860: Olena zabierze Michała w sentymentalną podróż. Tak rozkocha w sobie Wilczewskiego – ZDJĘCIA

2022-11-09 20:55

W 860 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 9.11.2022 o 20.55 w TVP2) Olena (Tetiana Malkova) znajdzie klucz do serca Michała (Mateusz Janicki). Kosenko zadziała zgodnie z zasadą „przez żołądek do serca”, w efekcie czego zabierze Wilczewskiego w sentymentalną podróż do dzieciństwa i przypomni mu najpiękniejsze chwile. W 860 odcinku „Na dobre i na złe” Olena i Michał zaskoczą się wzajemnie niezwykłą niespodzianką, która jeszcze mocniej ich do siebie zbliży! Do tego stopnia, że w końcu wylądują wspólnie w łóżku. Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 860 - środa, 9.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 860 odcinku „Na dobre i na złe” Olena w końcu dojdzie do siebie po przerażającym postrzale na Ukrainie, gdzie wybrała się wspólnie z Michałem, aby ratować życie ciężko rannego Tadka (Marcin Urbanke) i opuści szpital w Leśnej Górze. Oczywiście, tego dnia nie zabraknie u jej boku Wilczewskiego, który przez cały jej pobyt dzielnie trwał przy jej łóżku, doprowadzając Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska) do obłędu. W 860 odcinku „Na dobre i na złe” uczucie Oleny i Michała będzie trwało w najlepsze, w związku z czym lekarze postanowią się lepiej poznać i wrócą wspomnieniami do najpiękniejszych lat swojego życia!  

W 860 odcinku „Na dobre i na złe” Olena postawi znaleźć klucz do serca Michała przez żołądek i wypyta go o ulubione smaki i zapachy dzieciństwa. Oczywiście, Wilczewski podłapie temat i zabierze ją w sentymentalną podróż do przeszłości, ale długo nie pozostanie jej dłużny i również postanowi zrewanżować się pytaniem.

- Zawsze jak przyjeżdżałem do babci to pachniała ciastem drożdżowym, a specjalnie dla mnie robiła z rabarbarem i kruszonką – zacznie wspominać Michał.

- A to ciasto drożdżowe kojarzy ci się z dzieciństwem? – upewni się Olena.

- Tak, w rankingu smaków i zapachów z dzieciństwa ciasto drożdżowe jest na 1 miejscu. A ty? – potwierdzi w 860 odcinku „Na dobre i na złe”.

- Ja? Moja babcia gotowała gołąbki z kaszą gryczaną, dodawała czosnek, mandarynkę, smarowała przecierem pomidorowym ze swoich pomidorów z ogórka. To pachniało po prostu nieziemsko – wyzna Kosenko.

- Mandarynkę? – zdziwi się Wilczewski.

- No tak, to lebiotka po waszemu – wyjaśni.

Jeszcze w 860 odcinku „Na dobre i na złe” Olena i Michał dojdą do wniosku, że warto byłoby przedłużyć ich podróż i oboje przygotują dla siebie wyjątkową niespodziankę. Wilczewski zamówi dla ukochanej wspominane gołąbki, z kolei Kosenko przywiezie z Ukrainy pięknie pachnącą babkę. Oczywiście, żadne z nich nie będzie się tego spodziewać, dlatego tak bardzo ich to wzruszy i chwyci za serce. Wtedy staną się sobie bliscy jak nigdy wcześniej!

- Olena, na pewno jesteś głodna – powita ją Michał, po czym poda jej pudełko z jedzeniem.

- Ty mnie znasz – uśmiechnie się.

- Zadałem pytanie, dostałem 29 różnych odpowiedzi, więc… - zacznie tłumaczyć Wilczewski, ale zszokowana Kosenko w 860 odcinku „Na dobre i na złe” wejdzie mu w słowo.

- To gołąbki?! Sam przygotował gołąbki? – spyta kompletnie zaskoczona.

- Nie, nie sam, ale zamówiłem różne rodzaje – te są z kaszą, te z ziemniakami, tu są jeszcze z sosem pomidorowym, a i wiem, co to jest lebiodka, to jest oregano, więc wszystkie są gęsto posypane oregano – wyjaśni.

- A ja ci przywiozłam z Ukrainy babę drożdżową. Co prawda, nie ma kruszonki i rabarbaru, ale pachnie, jak trzeba – przyzna Olena, po czym poda mu swój podarek.

- Pachnie, jak trzeba – potwierdzi szczęśliwy Michał.  

Na dobre i na złe. Hania zazdrosna o Michała i Olenę. Przyzna się co do niego czuje!
Najnowsze