Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 859: Hania zostanie matką! Przygarnie Helenkę, którą uratował Piotr - ZDJĘCIA

2022-11-02 20:55

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) będzie miała dziecko, ale to nie Michał (Mateusz Janicki) zostanie ojcem! Sikorka przejmie opiekę nad małą Helenką (Maja Burzyńska), dla której swoje życie poświęcił Piotr Korban (Mikołaj Roznerski). W 859 odcinku „Na dobre i na złe” Rita (Laura Pajor) wróci na kryminalną ścieżkę i znów trafi do więzienia, ale nim do tego dojdzie zdąży poprosić Hanię, aby została matką Helenki. Oczywiście, Sikorka nie będzie mogła odmówić… Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 859 - środa, 2.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” Hania zostanie mamą małe Helenki, którą tuż przed swoją tragiczną śmiercią odnalazł Piotr Korban w opuszczonych barakach. Inspektor do końca próbował odnaleźć opiekunów Małej, a gdy trafił na trop Seby (Wacław Warchoł), to przepłacił to życiem. Dziewczynka została w Leśnej Górze, a niedługo później zgłosiła się po nią jej matka, który ostatni czas spędziła w więzieniu, a o opiekę nad córką poprosiła swojego chłopaka Sebę, który nie wywiązał się ze swojej roli. Przez jego zaniedbanie i przeszłość Rity, Helenka mogła trafić do rodzinny zastępczej i tylko uczynność Hani, która przygarnęła je do siebie pozwoliła tego uniknąć. Jednak w 859 odcinku „Na dobre i na złe” przeszłość Rity wróci, a kryminalistka znów straci dziecko…

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” Rita postanowi znaleźć pracę, aby zarobić pieniądze na wynajem mieszkania dla siebie i Helenki, i wyprowadzkę od Hani. Kryminalistka zajmie się rozwożeniem podejrzanych przesyłek, za pomocą których złodzieje będą wyłudzać pieniądze od starszych osób, a jedną z ich ofiar padnie Urszula (Ewa Kolasińska). Rita odkryje, że padła ofiarą oszustwa, ale mimo wszystko zdecyduje się zaryzykować i skorzystać z okazji, aby okraść gosposię Molendy (Filip Bobek), a tym samym zdobyć potrzebne pieniądze. Sęk w tym, że w 859 odcinku „Na dobre i na złe” Ritę zaczną dręczyć wyrzuty sumienia i kryminalistka postanowi oddać seniorce skradzioną gotówkę, ale na miejscu będzie już na nią czekać Molenda i policja!

W 859 odcinku „Na dobre i na złe” Rita zda sobie sprawę, że nie uniknie kary i z pewnością za kradzież trafi do więzienia, dlatego zwróci się do Hani z przysługą. Kryminalistka poprosi Sikorkę, aby pod jej nieobecność zaopiekowała się Helenką i została jej matką. Oczywiście, Hania w 859 odcinku „Na dobre i na złe” zgodzi się zająć małą, do której już wcześniej mocno się przywiązała do tego stopnia, że wahała się czy może wydać ją Ricie. Dlatego zaproponowała, że mogą u niej zamieszkać, aby mieć oko na dziewczynkę, która w symboliczny sposób przypominała jej o zmarłym ukochanym.

Na dobre i na złe, odcinek 852: Lucyna odkryje nowy romans Hani!
Najnowsze