Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 857: Falkowicz nigdy nie będzie szczęśliwy! Ucieknie przed miłością sprzed lat

2022-10-12 21:37

W 857 odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 19.10.2022 o 20.55 w TVP2) Falkowicz (Michał Żebrowski) wciąż będzie sam i będzie bał się miłości. Po tragicznej śmierci Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) w wybuchu w Leśnej Górze, profesor nie będzie mógł znaleźć Edziowi (Franciszek Kurek) nowej mamy, ale w 857 odcinku „Na dobre i na złe” okazja sama spadnie mu z nieba! Przed jego domem dość niespodziewanie zjawi się Wioletta Gąsior (Urszula Gotowicka), ukochana Andrzeja sprzed lat, jednak Falkowicz się nie popisze i straci szansę na miłość…

"Na dobre i na złe" odcinek 857 - środa, 12.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 857 odcinku „Na dobre i na złe” pojawi się nadzieja dla Falkowicza, który po śmierci swojej żony Kasi Smudy w tragicznym wybuchu w Leśnej Górze, wciąż pozostawał sam. Profesor poszedł za radą Jadzi i założył sobie nawet profil na portalu randkowym, gdzie wybrał się na spotkanie z napaloną Idą (Ewelina Gnysińska), ale szybko stwierdził, że kobieta nie nadaje się na matkę dla Edzia. Nieudana randka sprawiła, że Andrzej całkowicie odpuścił sobie szukanie nowej partnerki i jeszcze bardziej zgłębił się w pracę, ale w 857 odcinku „Na dobre i na złe” nadarzy się okazja, aby to zmienić!

W 857 odcinku „Na dobre i na złe” jak podaje swiatseriali.interia.pl przed domem profesora dość niespodziewanie zjawi się Wioletta Gąsior, ale pech sprawi, że Andrzeja akurat nie będzie w domu. Na szczęście, w środku będą: Jadzia, Amelia (Matylda Czaja) i Marianna (Magdalena Kajrowicz), które akurat będą zajmować się malutkim Edziem i Brajankiem (Ksawery Sudoł) i oczywiście wpuszczą niezapowiedzianego gościa do środka. Tym bardziej, że Wioletta w 857 odcinku „Na dobre i na złe” zdradzi im, że w przeszłości ona i Andrzej byli parą, a na potwierdzenie swoich słów może pokazać zdjęcia z tego okresu, które bardzo zaciekawią kobiety!

- Mam parę zdjęć z tamtych czasów... – pochwali się, po czym pokaże zdjęcia młodego Falkowicza, pod którego adresem posypią się same komplementy!

- Ale fajny szczawik... – skwituje Jadzia.

- Ciacho, nie? – przyzna Wioletta.

- Pokażcie te zdjęcia!... O rany, ale czad! Żeby to Bolek zobaczył!... – zaśmieje się Marianna.

Oczywiście, w 857 odcinku „Na dobre i na złe” na zdjęciach się nie skończy, bo Jadzia postanowi dokładnie prześwietlić dawną miłość Falkowicza. Wioletta opowie jej, że poznali się w liceum i zostali parą, ale ich kontakt się urwał, a po latach natknęła się na jego profil na portalu randkowym, gdzie znów zaczęli ze sobą rozmawiać. Co więcej, mieli się nawet zobaczyć na spotkaniu klasowym, ale niestety Falkowicz się na nim nie pojawił, w związku z czym się zaniepokoiła i postanowiła osobiście sprawdzić, co się stało, szczególnie, że była akurat przejazdem w Warszawie.

Opowieść Wioletty poruszą Jadzią w 857 odcinku „Na dobre i na złe”, która zobaczy w nim idealną kandydatkę na partnerkę dla profesora i postanowi pomóc tej miłości. Opiekunka Edzia skontaktuje się z profesorem, ale on wcale nie będzie zadowolony z niezapowiedzianej wizyty ukochanej sprzed lat! Falkowicz nie będzie chciał się z nią widzieć, dlatego zostanie dłużej w szpitalu, ale Wioletta tak łatwo nie odpuści. Gąsior sama skontaktuje się z Falkowiczem, ale Andrzej bardzo nietaktowanie ją spławi i zaprzepaści swoją szansę na miłość…

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze