Na dobre i na złe odc. 855. Michał (Mateusz Janicki), Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Agata (Emilia Komarnicka)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 855. Michał (Mateusz Janicki), Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska), Agata (Emilia Komarnicka)

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 855: Hania nie pogodzi się z tym, że Michał wyjedzie z Oleną - ZDJĘCIA

2022-10-05 21:05

W 855 odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) pożegna się z Hanią (Marta Żmuda Trzebiatowska) i wyjedzie z Oleną (Tetiana Malkova) na Ukrainę, żeby ratować ciężko rannego w wybuchu w szpitalu polowym Tadka Boruckiego (Marcin Urbanke)! Dla Hani to będzie cios prosto w serce. Nie pogodzi się z decyzją byłego narzeczonego, który w 855 odcinku "Na dobre i na złe" narazi własne życie, by ocalić umierającego Tadka. Pożegnanie Hani i Michała będzie zarazem początkiem nowego rozdziału dla Wilczewskiego i ukraińskiej lekarki, Oleny. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 855 odcinka "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 855 - środa, 5.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Wyjazd Michała i Oleny w 855 odcinku "Na dobre i na złe" poprzedzą dramatyczne wieści z Ukrainy! Jakiś czas temu Tadek Borucki wyjechał do ogarniętego wojną kraju, żeby nieść pomoc walczącym, poszkodowanym żołnierzom, którzy trafią do szpitala polowego. Niespodziewanie Gloria (Aleksandra Grabowska) odbierze telefon od Tadka, który poprosi ją, by wreszcie została jego dziewczyną. Ta bez zawahania się zgodzi. Podczas ich kolejnej rozmowy w 855 odcinku "Na dobre i na złe" dojdzie do wybuchu i Tadek zostanie ranny w brzuch. Szybko okaże się, że nie ma możliwości załatwienia transportu Boruckiego do Polski.

Po umierającego Tadka w 855 odcinku "Na dobre i na złe" postanawiają pojechać Michał i Olena, którą dyrektor Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) zatrudni w szpitalu w Leśnej Górze jako nową lekarkę, koordynatorką pomocy dla osób z Ukrainy, która będzie organizować transporty, a nawet operować rannych.

Smutne pożegnanie Hani i Michała w 855 odcinku "Na dobre i na złe"

Zanim Michał i Olena wyjadą w 855 odcinku "Na dobre i na złe" nastąpi jego pożegnanie z Hanią. Ku przerażeniu Sikorki jej były narzeczony postanowi zaryzykować życie, by ratować rannego Tadka. - Wiem, gdzie szukać Tadka! Wiem, gdzie pojechał. Miałem go zmienić za dwa tygodnie - powie Hani. - Chcesz jechać na wojnę? Poważnie? - Hania w rozpaczy spróbuje go zatrzymać, ale na próżno. Wilczewski nie zmieni zdania. W 855 odcinku "Na dobre i na złe" odjedzie z Oleną ku wschodniej granicy, zostawiając płaczącą Hanię.

Michał i Olena w 855 odcinku "Na dobre i na złe" zbliżą się do siebie!

Ryzykowna misja Michała i Oleny w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" zbliży ich do siebie jeszcze bardziej, stanie się początkiem wyjątkowej relacji, jaka połączy Wilczewskiego z lekarką z Ukrainy. Razem będą walczyć o życie Tadka, którego będzie groziła śmierć.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze