Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 854: Kubuś rozdzieli Blankę i Radwana już na zawsze! Zrani też przybraną matkę Joannę - ZDJĘCIA

2022-09-28 21:28

W 854 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka (Pola Gonciarz) i Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) stracą ostatnią szansę na miłość! W chwili gdy Radwan zdecyduje się w końcu umówić na randkę z Blanką, na drodze stanie im ponownie Kubuś (Wiktor Trojan). Zbuntowany 6-letni syn Krzysztofa oświadczy, że chce z nim zamieszkać, że woli już dom dziecka niż taką matkę jak Joanna Gawryło (Monika Kaleńska). Zachowanie Kubusia w 854 odcinku "Na dobre i na złe" nie umknie uwadze Blanki, która przekona chłopca, że ma przy sobie kochających rodziców. Właśnie ze względu na dziecko Consalida wycofa się i nie będzie dłużej walczyć o Radwana. Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"Na dobre i na złe" odcinek 854 - środa, 28.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Blanka i Krzysztof Radwan w 854 odcinku "Na dobre i na złe" będą o krok od pierwszej prawdziwej randki, od tego, by nareszcie się spotkać, otwarcie powiedzieć o swoich uczuciach. Ale Kubuś wszystko popsuje, bo znów zacznie się buntować przeciwko Joannie, przybranej matce, która wychowała go jak własne dziecko. Reakcja 6-latka będzie spowodowana tym, że Joanna zabroni Kubusiowi rozmawiać z Piotrem Gawryłą (Marek Bukowski). Zaginiony mąż Aśki, którego Kuba całe życie uważał za swojego ojca, nagle się odezwie do chłopca. Zacznie go nastawiać przeciwko matce, okłamywać Kubusia, że Joanna nie chce, żeby mieli ze sobą kontakt.

Nie przegap: Na dobre i na złe. Blanka zapomni o Radwanie! Uwikła się w romans z bandytą Mario - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Syn Radwana w 854 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie chciał mieszkać z Joanną Gawryło

Dojdzie do tego, że w 854 odcinku "Na dobre i na złe" obrażony Kuba wykrzyczy Joannie prosto w twarz, że woli mieszkać w "domu dziecka" niż z kobietą, która nawet nie jest jego mamą. Podczas awantury 6-latek kopnie też Aśkę, lecz to słowa syna zabolą ją bardziej niż to uderzenie. Opieki nad Kubą podejmie się Krzysztof, który w 854 odcinku "Na dobre i na złe" zadba o to, żeby między nim a Joanną wszystko się ułożyło. Wysłucha syna, który uprze się, że chce mieszkać z nim, prawdziwym tatą!

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 853: Zaskakujący powrót Piotra Gawryły. Joanna pobędzie się go raz na zawsze

Blanka w 854 odcinku "Na dobre i na złe" odpuści sobie Radwana dla dobra Kuby!

Zanim jednak w 854 odcinku "Na dobre i na złe" Radwan weźmie do siebie Kubę,  zabierze go ze sobą do szpitala, gdzie chłopiec spotka się z Blanką. Młoda Consalida przekona Kubusia, że tata i mama bardzo go kochają, chcą tylko jego dobra. Udobrucha go na tyle, że Kuba przeprosi Joannę. Po wzruszającej rozmowie z synem Krzysztofa w 854 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka dojdzie do wniosku, że serce ukochanego jest już zajęte przez jego nową rodzinę. Zrobi się jeszcze bardziej zazdrosna gdy zobaczy jak Radwan i Aśka świetnie się dogadują.

Na dobre i na złe ZWIASTUN. Hania i Michał nie będą razem! Blanka w łóżku z bandytą. Tadek zginie?
Najnowsze