Na dobre i na złe, odcinek 844: Michał zabił Korbana! Przerażające dowody prokuratury! Nie weźmie adwokata - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 844: Michał zabił Korbana! Przerażające dowody prokuratury! Nie weźmie adwokata - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 844: Michał zabił Korbana! Przerażające dowody prokuratury! Nie weźmie adwokata - ZDJĘCIA

Michał w "Na dobre i na złe" zabił inspektora Korbana (Mikołaj Roznerski)? Takie fakty przestawi aresztowanemu Wilczewskiemu (Mateusz Janicki) w 844 odcinku serialu prokurator (Marek Kalita). Michał w żadnym razie nie będzie poczuwał się do winy i będzie tak pewny swego, że zrezygnuje z pomocy adwokata. Czy były narzeczony Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) naprawdę dopuścił się strasznego błędu, który pozbawił życie jego rywala? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 844 odcinka "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" odcinek 844 - środa, 20.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 844 odcinku "Na dobre i na złe" Michał zostanie aresztowany i doprowadzony przed oblicze prokuratora Siekierskiego. Dowiemy się, że doktor Wilczewski jest oskarżony o zabójstwo inspektora Piotra Korbana! Według portalu swiatseriali.pl Oskarżyciel przedstawi Michałowi miał mocne dowody! Czy faktycznie genialny chirurg popełnił błąd, który pozbawił życia jego największego rywala?

Jak pamiętamy, Korban w "Na dobre i na złe" pozbawił Michała miłości jego życia. Zakochana w nim Hania uciekła ze ślubu i doktorowi Wilczewskiemu świat się zawalił. A potem pojawił się uciekający przestępca, który zaatakował policjanta, i tak ten trafił na stół operacyjny, "pod nóż" Michała. Czy istotnie doktor Wilczewski byłby zdolny do tego, aby odebrać życie umierającemu pacjentowi? 

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Ania pozna ponurą prawdę o matce Janusza. Zemści się za ucieczkę w czasie wojny

- Dlaczego nie chce pan adwokata? - zapyta prokurator Michała podczas przesłuchania w 844 odcinku "Na dobre i na złe". 

- W żaden sposób nie czuję się winny. Prawda się obroni -odpowie Michał.

- A jaka jest prawda? Niech mnie pan doktor oświeci!

- Jest niezależne orzeczenie lekarskie wykonane po śmierci pacjenta. Nie wskazuje na jakiekolwiek uchybienia - odpowie Michał.

- Istotnie. Ale to orzeczenie pisane jest bez świadomości pewnych faktów.

- Jakich?

- Takich, które według prokuratury rzutują na całą sprawę.

 - Jakich? - powtórzy pytanie Wilczewski.

 - A pańskie relacje z doktor Hanną Sikorką? - rzuci prokurator. - Pan sądzi, że żyje w jakiejś bańce? Ja to wszystko mam zapisane, opisane. I pan mi chce wmówić, że to nie ma wpływu... Że pańska, nazwijmy to skomplikowana sytuacja uczuciowa, żeby nie powiedzieć mieszanka wybuchowa... Że relacja między panem, doktor Sikorką a Piotrem Korbanem nie miała żadnego wpływu na przebieg operacji, na pańskie nastawienie, wreszcie na śmierć pacjenta? - wyrzuci mocne fakty Siekierski.

- Nie - krótko odpowie Michał.

W tym momencie 844 odcinka "Na dobre i na złe" prokurator podejdzie do Michała i patrząc mu prosto w oczy, przypomni mu najmocniejsze argumenty:

- Nigdy nie skakaliście sobie do oczu? Nigdy nie pobił się pan z Korbanem? I proszę się dobrze zastanowić zanim pan coś powie, bo wszystko może być użyte przeciwko panu. Nigdy nie życzył pan Korbanowi śmierci?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1658: Patrycja wróci do Argasińskiego?! Przyjedzie po nią do Grabiny i obieca, że będzie jej jak w niebie

Na dobre i na złe, odcinek 842: Wzruszające powitanie Agaty! Nawet Beger pogratuluje swojej rywalce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze