Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Ania pozna ponurą prawdę o matce Janusza. Zemści się za ucieczkę w czasie wojny

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Ania pozna ponurą prawdę o matce Janusza. Zemści się za ucieczkę w czasie wojny

Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Ania pozna ponurą prawdę o matce Janusza. Zemści się za ucieczkę w czasie wojny

2022-04-10 21:05

W 48 odcinku "Stulecia Winnych 4" Ania (Urszula Grabowska) odkryje kolejną mroczną tajemnicę. Kiedy Winna dowie się, że matką Janusza (Paweł Małaszyński) jest Hanna Gołębianka (Magdalena Kuta) zrozumie, że jej dawna przyjaciółka od kilkudziesięciu lat żyje zemstą! Teściowa Michelle (Maria Pawłowska) wykończy żonę swojego syna za ucieczkę, która pod jej nosem zdarzyła się w czasie wojny. Co Ania zrobi z tą wiedzą w 48 odcinku "Stulecia Winnych 4"? Czy będzie w stanie pomóc Michelle, która za sprawą Gołębianki zostanie skatowana w więzieniu?

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 48 (odc. 9)- niedziela, 24.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 48 odcinku "Stulecia Winnych 4" Ania spotka przypadkiem Hannę Gołębiankę. Teściowa Michelle będzie nachodziła rodzinę i szantażowała swojego syna. Celem dawnej przyjaciółki Winnych będzie ostateczne rozdzielenie Janusza z Michelle i odebranie im wnuczki Hani. Kiedy Ania zrozumie, co tak naprawdę się dzieje w życiu i Michelle i kto za tym stoi, będzie przerażona!

Ania w 48 odcinku "Stulecia Winnych 4" przypomni sobie, jak w czasie wojny prosiła Gołębiankę o pomoc w ucieczce Pawła. Prokurator wtedy jej odmówiła, ale Winna nie wie dokładnie, jak sprawę zakończył za nią Kazimierz (Mateusz Janicki). Tarasiewicz podstawił Hannie wówczas prostytutki, a jej seks zabawy w trójkącie sfotografował. Dzięki temu właśnie szantażowi Paweł wolny opuścił Polskę!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2618: Urszula nie wypuści Józka z córką z Polski. Nie pozwoli mu wywieźć Julci

Hanna Gołębianka od tego czasu na dźwięk nazwiska Winny czuje mrowienie na plecach i robi wszystko, aby zemścić się za swoje upokorzenie. Dokładnie tak samo będzie w 48 odcinku "Stulecia Winnych 4", ale kiedy Ania to zrozumie będzie już za późno. 

Michelle już będzie miała kłopoty z prawem, a kiedy trafi do więzienia stanie jej się coś strasznego. Kiedy Ania w 48 odcinku "Stulecia Winnych 4" połączy te wszystkie fakty, znów poczuje się winna. Gdyby nie jej wielka tajemnica związana z Pawłem może nigdy nie doszłoby do takiej tragedii?  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1652: Paweł po wypadku Franki gorzko zapłacze! Na widok zniszczonego auta będzie umierał ze strachu, że straci żonę - ZDJĘCIA, WIDEO

Stulecie Winnych 4, odcinek 45 ZWIASTUN. Michelle aresztowana. Michał ucieknie przed SB!
Najnowsze