Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Michelle skatowana w więzieniu! Zapłaci najwyższą cenę za miłość do Janusza – ZDJĘCIA

2022-04-10 21:04

W 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" rozegrają się przerażające sceny z aresztowania Michelle (Maria Pawłowska). Ukochana wnuczka Władka (Arkadiusz Janiczek) zapłaci straszną cenę za miłość do Janusza (Paweł Małaszyński), syna bezwzględnej komunistycznej prokurator. Jest nią Hanna Gołębianka (Magdalena Kuta), która nosi w sercu zadrę z czasów, kiedy została przyłapana przez Kazimierza (Mateusz Janicki) na seksie w trójkącie i musiała pójść na współpracę z nim. A w 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" Michelle, która pokochała syna tej zboczonej, bezwzględnej kobiety odpowie za swoje i nieswoje winy. Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z wyjątkowo smutnego 46 odcinka "Stulecia Winnych 4"!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 46 (odc. 7)- niedziela, 17.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Odcinek 46 "Stulecia Winnych 4" przejdzie do historii serialu jako jeden z najsmutniejszych. To wtedy właśnie w Brwinowie odbędzie się pogrzeb Andzi i Stanisława, na którym cała rodzina Winnych i wszyscy widzowie będą płakać. W tym samym czasie Michelle w Gdańsku wpadnie w łapy bezpieki i zostanie aresztowana. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Winną za kratami czeka straszny los! Jak do tego dojdzie, że ukochana wnuczka Władka da się złapać mściwej Gołębiance? 

W 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" Michelle wpadnie w łapy milicji, która na polecenie bezpieki wykona rozkaz aresztowania Winnej. Oficjalnym powodem będzie opozycyjna działalność Michelle i jej teksty w prasie podziemnej, ale tak naprawdę za wszystkim będzie stała matka Janusza. Gołębianka nosi w sobie nienawiść do Winnych z czasów młodości, kiedy pozwalała sobie na odważne igraszki seksualne, ale miała pecha, bo Kazimierz ją na tym przyłapał. Dzięki temu skazany na śmierć Paweł (Tomasz Włosok) mógł opuścić Polskę, a Gołębiance pozostała zemsta. I na Michelle ją zrealizuje. 

Zobacz też: M jak miłość. Patrycja nie poradzi sobie w roli matki. Porzuci syna Łukasza i wróci do Argasińskiego? - WIDEO, ZDJĘCIA

Gołębianka zrobi to w 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" z podwójną przyjemnością. Podła prokurator nie daruje Michelle, że uwiodła jej syna i "sprowadziła na złą drogę". Janusz, zanim zakochał się w Winnej był grzecznym synkiem mamusi, oddanym władzy i komunistycznym przywilejom. Ale miłość do Michelle go zmieni i mamusia go "pomści". 

I tak w 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" w gdańskim mieszkaniu Agnieszki (Ina Sobala) i Michała (Marcin Franc), w mrocznym czasie stanu wojennego, zjawi się policja i brutalnie aresztuje Michelle. Porażające sceny podłego traktowania Winnej rozpoczną serię jej tragicznych losów, które dalej potoczą się za kratkami. 

W 46 odcinku "Stulecia Winnych 4" będziemy mieli wrażenie, że zło wygrywa z dobrem. Ale jak pokazała historia Polski, ostatecznie to dobrzy ludzie odnieśli zwycięstwo. Czy tak samo stanie się z Michelle? Przekonamy się śledząc wątek od 17 kwietnia w TVP1. 

Przeczytaj koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 43: Ostatnie wspomnienie zmarłego Benka. Nikt nie powstrzyma łez - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 43 ZWIASTUN. Ania przeprosi Ewę za tajemnicę sprzed lat! Syn Jaśka zatrzymany
Najnowsze