Na dobre i na złe, odcinek 840: Matka małej Helenki pobije Hanię! Ochrona nie zdoła powstrzymać kryminalistki Rity

i

Autor: VOD TVP Na dobre i na złe, odcinek 840: Matka małej Helenki pobije Hanię! Ochrona nie zdoła powstrzymać kryminalistki Rity

Na dobre i na złe, odcinek 840: Matka małej Helenki pobije Hanię! Ochrona nie zdoła powstrzymać kryminalistki Rity

2022-03-23 21:02

W 840 odcinku „Na dobre i na złe” w końcu odnajdzie się matka Małej (Maja Burzyńska), dziewczynki dla której życie poświecił Piotr Korban (Mikołaj Roznerski). Rita (Laura Pajor) zjawi się w Leśnej Górze po godzinach odwiedzin i zacznie żądać wydania Helenki, ale Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) się na to nie zgodzi. W odwecie w 840 odcinku „Na dobre i na złe” kryminalistka wpadnie w szał i rzuci się na Sikorkę. Rita z całej siły popchnie lekarkę, czym zachowa się tak samo jak jej partner Seba (Wacław Warchoł), który w ten sposób pozbawił życia ukochanego Hani! Ochroniarz szpitala dotrze na miejsce dopiero po ataku kryminalistki, ale na szczęście Sikorce nic poważnego się nie stanie.

"Na dobre i na złe" odcinek 840 - środa, 23.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 840 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze dość niespodziewanie pojawi się prawdziwa matka Małej! Rita zjawi się w szpitalu tuż po otrzymania zwolnienia warunkowego z więzienia i nawet nie będzie świadoma tego, do jakiej tragedii pod jej nieobecność doprowadził jej partner Seba, który o mały włos nie zabił jej córki! To przez niego Mała uciekła z domu w okolice opuszczonych baraków i gdyby nie szybka interwencja Piotra Korbana, to dziewczynka już by nie żyła! Próba odnalezienia opiekunów Małej skończyła się dla inspektora śmiercią, ale w 840 odcinku „Na dobre i na złe” w szpitalu jak gdyby nic zjawi się Rita i zażąda od Hani wydania Helenki!

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 842: Kubuś dowie się, że Radwan jest jego ojcem, ale nie będzie chciał go znać

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Rita rzuca się na Hanię w 840 odcinku „Na dobre i na złe” >>>

W 840 odcinku „Na dobre i na złe” Rita zjawi się w Leśnej Górze już po godzinach odwiedzin, dlatego Dagmara (Maryla Morydz) grzecznie ją wyprosi. Kryminalistka nie będzie miała jednak zamiaru opuszczać szpitala, dlatego pielęgniarka zawoła ochronę, ale nim ochroniarz znajdzie Ritę, to ona zdoła już odszukać swoją córkę, przy której będzie czuwała Hania!

- Helenka! – krzyknie Rita.

- Kim pani jest? – zdziwi się Hania.

- Pani jest jej lekarzem? Kiedy mogę ją zabrać do domu? – spyta jak gdyby nic.

Hania w 840 odcinku „Na dobre i na złe” nie zgodzi się wydać Małej, ale Rita w końcu wyjaśni jej, że jest matką Helenki i chciałby zabrać swoje dziecko do domu.  

- Przepraszam, ja nie wiem, kim pani jest. Nie może sobie pani tak wparować i żądać wydania dziecka – oburzy się Sikorka.

- To moje dziecko. Jestem mamą Helenki. Rita Malicka – wytłumaczy jej, po czym pokaże swój dowód osobisty.

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 841: Hania pozna przerażającą prawdę o matce Małej! Lucyna nie pozwoli jej zatrzymać dziecka

Wtedy w 840 odcinku „Na dobre i na złe” Hania dozna szoku, ale zaproponuje kobiecie, aby wyszły na korytarz i spokojnie porozmawiały, nie budząc Małej. Jednak Rita nie będzie skora do rozmów, a wyproszenie Sikorki potraktuje jako atak, dlatego odpłaci jej się tym samym. Kryminalistka popchnie Hanię z całej siły na drzwi, czym uszkodzi jej rękę!

- Przepraszam, nie chciałam – powie jak dojdzie do niej, że zaatakowała lekarkę.

- Nalegam, abyśmy wyszły na korytarz i spokojnie porozmawiały, nie budząc Małej – zaproponuje raz jeszcze wystraszona Hania.

Dopiero wtedy w 840 odcinku „Na dobre i na złe” na miejscu zjawi się ochroniarz, zaalarmowany przez Dagmarę (Maryla Morydz), który złapie Ritę i powstrzyma ją przed dalszą agresją. Kryminalistka zacznie krzyczeć i się wyrywać, ale nic jej to nie pomoże.  

- To ona! – krzyknie Dagmara.

- Pójdzie pani ze mną – obezwładni ją ochroniarz.

- Puszczaj! – zacznie się bronić, ale ochroniarz wyprowadzi ją z sali siłą.

- Wszystko okej? – spyta zaniepokojona Dagmara, widząc, że Hania z grymasem bólu trzyma się za rękę.

- Tak – okłamie ja, nie przyznając się do ataku Rity.   

Spójrz również: Na dobre i na złe, odcinek 841: Namiętna randka Falkowicza! Andrzej wykorzysta okazję i odejdzie bez pożegnania – ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 837 ZWIASTUN. Żałoba Hani Sikorki po śmierci Piotra Korbana. Bandyta Seba porwie Małą
Najnowsze