Na dobre i na złe, odcinek 838: Falkowicz po oddaniu Edzia będzie ukrywał przed urzędniczką prawdę o zamianie dzieci - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 838: Falkowicz po oddaniu Edzia będzie ukrywał przed urzędniczką prawdę o zamianie dzieci - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 838: Falkowicz po oddaniu Edzia będzie ukrywał przed urzędniczką prawdę o zamianie dzieci - ZDJĘCIA

2022-03-09 20:31

W 838 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) dogada się z Bolkiem (Sławomir Zapała) w sprawie zamienionych dzieci! Dla dobra swoich synów postanowią wycofać pozew z sądu i wymienić się chłopcami, ale po cichu, żeby pracownica opieki społecznej Barbara Saska (Anna Bonna) się o tym nie dowiedziała! Pechowo w 838 odcinku "Na dobre i na złe" urzędniczki zjawi się u Falkowicza tuż po tym jak odda sąsiadowi Edzia (Ksawery Sudoł), a odzyska swojego Brajanka (Franciszek Kurek). Prawdziwy syn Falkowicza cały czas będzie płakał i tęsknił za dawnymi rodzicami, co wzbudzi niepokój Saskiej. A do tego zauważy inne zdjęcie Edzia na ścianie!

"Na dobre i na złe" odcinek 838 - środa, 9.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 838 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz odzyska prawdziwego syna, którym jest Brajanek, dziecko Bolka i Marianny (Magdalena Kajrowicz), ale sporo go będzie kosztowało rozstanie z Edziem! Tak bardzo go przecież kocha. Edzio był długo wyczekiwanym przez profesora dziedzicem, następcą! Gdy zamiana dzieci w szpitalu tuż po urodzeniu wyszła na jaw zarówno Falkowicz jak i Bolek z żoną zdawali sobie sprawę, że wcześniej czy później będą musieli oddać nie swoje dzieci. Ale to będzie dla nich trudniejsze niż myśleli!

Dla dobra dzieci ojcowie w 838 odcinku "Na dobre i na złe" zawrą rozejm i jeszcze tego samego dnia zamienią się synami. Tak Brajanek, czyli "nowy Edzio" trafi do domu profesora. Falkowicza ogranie przerażenie na widok syna, tego jak go ubrali sąsiedzi, jakimi zabawkami się bawi. Ale najgorsze będzie to, że dziecko Andrzeja i zmarłej Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) cały czas będzie płakało i tęskniło za poprzednimi rodzicami. Nie pomoże nawet czuła opieka niani Jadzi (Aldona Jankowska).

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 838: Falkowicz po zamianie dzieci zmieni imię Brajankowi! Nie zobaczy więcej Edzia? - ZDJĘCIA

Coraz bardziej załamany Falkowicz w 838 odcinku "Na dobre i na złe" nie zdoła pogodzić się z tym co się stało, z zamianą dzieci, która dla wszystkich będzie tak traumatycznym przeżyciem. A najgorsze nadejdzie kiedy w domu profesora zjawi się pracownica opieki społecznej. Podejrzliwa Barbara Saska od razu wyczuje, że coś jest nie tak, bo Falkowicz będzie wychodził z siebie, żeby zapewnić, że sąd nie musi zajmować się dłużej tą sprawą, bo on z Bolkiem wycofają pozew.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1645: Śmiertelna choroba spadnie na Ulę i Bartka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

Podczas wizyty Saska w 838 odcinku "Na dobre i na złe" rozejrzy się po pokoju Edzia i dostrzeże zdjęcie syna Falkowicza na ścianie, na którym wcale nie będzie on, tylko Brajanek. Od razu wyczuje, że profesor coś ukrywa, więc zbierając dowody zrobi Edziowi nowe zdjęcia. Nie da się zwieść kłamstwom Falkowicza! Niemal natychmiast zauważy, że w łóżeczku leży inne dziecko! - Trochę się zmienił. Dzieci się zmienią - zacznie się nieudolnie tłumaczyć Andrzej, który w 838 odcinku "Na dobre i na złe" wpadnie w panikę, że opieka społeczna odbierze jemu i Bolkowi synów, którymi dopiero co się zamienili.

Zdesperowany Falkowicz w 838 odcinku "Na dobre i na złe" opowie o spotkaniu z urzędniczkom Bolkowi. Sąsiad wścieknie się, że przez jeden błąd mogą stracić dzieci. - Niby profesor, a taka fujara! Nie potrafi wyrolować opieki społecznej! - zarzuci Andrzejowi, który do tego będzie się martwił o "swojego" Edzia, czyli tak naprawdę Brajanka i nic nie zagłuszy tęsknoty profesora za synem. Co będzie jeśli Saska w 838 odcinku "Na dobre i na złe" doniesie w sądzie na Falkowicza i Bolka, że samowolnie zamienili dzieci? Finał tej sprawy będzie zaskakujący!

Na dobre i na złe. Joanna na zawsze straci Piotra, ale Michał go zastąpi. Gawryło nigdy nie wróci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze