Na dobre i na złe, odcinek 837: Śmierć Piotra połączy Hanię i Michała na zawsze? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 837: Śmierć Piotra połączy Hanię i Michała na zawsze? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe, odcinek 837: Śmierć Piotra połączy Hanię i Michała na zawsze? - ZDJĘCIA

2022-02-14 14:33

W 837 odcinku "Na dobre i na złe" Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie pogodzi się ze śmiercią Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), z myślą, że straciła ukochanego w chwili gdy już nic nie stało na przeszkodzie, by byli razem szczęśliwi. Załamana Sikorka pogrąży się w żałobie, a pocieszenie znajdzie w ramionach Michała (Mateusz Janicki), byłego narzeczonego, którego rzuciła dla Piotra tuż przed ślubem. Wilczewski w 837 odcinku "Na dobre i na złe" będzie miał szansę odzyskać Hanię i wypełnić w jej sercu pustkę po śmierci Piotra? Po tym wszystkim co razem przeszli Hania i Michał znów będą blisko. Poznajcie szczegóły!

"Na dobre i na złe" odcinek 837 - środa, 2.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Piotra Korbana w "Na dobre i na złe" będzie dla Hani Sikorki tak potężnym ciosem, że lekarka z Leśnej Góry już w 837 odcinku znajdzie się na skraju załamania psychicznego. Nie uwierzy w to, co jej się przytrafiło, w to, że Piotr nie żyje, zmarł na jej oczach podczas operacji, a ona nie mogła zrobić nic, by go uratować. Niestety Korban aż do śmierci nie odzyska przytomności, nie pożegna się z Hanią, która w jednej chwili poczuje jakby straciła wszystko, o co tak długo walczyła, miłość życia, na której tak wiele poświęciła. Żałoba Hani w 837 odcinku "Na dobre i na złe" dotknie także najbliższe jej osoby. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) będzie z przyjaciółką w tym trudnym czasie.

Nie przegap: Śmierć Piotra w Na dobre i na złe w 836 odcinku. Korban umrze podczas operacji. Tak Mikołaj Roznerski odejdzie z serialu - ZDJĘCIA

Ale u boku Hani w 837 odcinku "Na dobre i na złe" nie zabraknie też Michała. To właśnie Wilczewski przytuli ukochaną na sali operacyjnej, kiedy Julka ogłosi czas zgonu Michała, to były narzeczony będzie ją pocieszał, choć przecież sam przez nią wiele wycierpiał. Ale w tej chwili dla Michała najważniejsze będzie, by Hania przebolała jakoś śmierć Piotra, ułożyła sobie życie na nowo. Nawet jeśli miałaby nie wrócić do Michała już nigdy. Ponieważ pierwszą reakcją Hani na stratę Piotra w 837 odcinku "Na dobre i na złe" będzie desperacka próba tłumienia emocji, Michał uzna, że nawet jeśli ukochana go odepchnie, musi być przy niej.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1643: Franka rzuci się z nożem na gwałciciela! Porażające sceny u Zduńskich doprowadzą do tragedii?

W szpitalu w Leśnej Górze w 837 odcinku "Na dobre i na złe" zjawi się zabójca Piotra, niebezpieczny Seba (Wacław Warchoł), który brutalnie pobił Korbana i zrzucił go ze schodów. Morderca przebrany w strój ratownika medycznego spróbuje porwać uratowaną przez policjanta dziewczynkę (Maja Burzyńska), ale Hania na to nie pozwoli. Sikorka zorientuje się, że coś jest nie tak, ale nie będzie miała pojęcia, że stoi twarzą w twarz z człowiekiem, który zabił Korbana. W żałobie po śmierci Piotra postanowi skupić się na małej pacjentce, na której tak Piotrowi zależało...

Hania odchodzi z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska pożegnała się z planem! - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze